Народний клуб ВЕРЕС

Жіноча команда народного клубу перемагає Пантер на Авангарді!

Жіноча команда народного клубу Верес у своєму дебютному матчі на оновленому стадіоні Авангард обігрує уманських Пантер та здобуває свою четверту перемогу у чемпіонаті. 

Верес - Пантери - 3:0 (2:0)

чемпіонат України з футболу серед жінок, Вища ліга, 14 тур

26 березня 2023 року, Рівне, стадіон Авангард, 15:00

Арбітр: Василь Файда (Львів). Асистентки: Іванна Коломис (Луцьк), Марина Матковська (Хмельницький). Четвертий арбітр: Владислав Дрикін (Рівне). Спостерігач арбітражу: Ярослав Дмитрук (Рівне).

Верес: Снігур - Розлуцька, Навроцька (Пом'яновська, 84), Скоцик (Шелест, 62), Котовець, Низова, Веремейчук, Корнацька, Масловська (Ляхович, 46), Мущенська (Черешньовська, 76), Нездюр (Сухоряба, 62). Запасні: Луцюк, Лавренюк.

Головна тренерка: Олена Руда.

Пантери: Каневська - Виноградова, Коноплян, Ніколаєва, Живолуп (Головач, 39), Байрак, Черніченко, Миргородська, Рошка, Чорненко, Білокур (Колесник, 69). Запасні: Килимиста, Крачок, Чаповська.

Головний тренер: Юрій Деренюк.

Голи: Мущенська (24, 45+1), Корнацька (82).

Попередження: Білокур (29), Черненко (84).

У своєму дебютному поєдинку на оновленому Авангарді жіноча команда Верес володіла повною ігровою і територіальною перевагою.

У першому таймі основу майбутньої перемоги заклала Діана Мущенська. Спершу вона неймовірним за красою ударом в ближній верхній кут воріт практично від лицевої лінії вивела свою команду вперед.

А перед самою перервою вона ж, ніби у слаломі, обіграла трьох опоненток і невідповно пробила вже у нижній кут воріт метрів з вісімнадцяти - 2:0!

Крапку у цьому матчі поставила Наталія Корнацька. Вона покарала суперниць за втрату м'яча перед власними воротами і чітко реалізувала вихід тет-а-тет із голкіперкою Пантер. Цим голом Наталія Корнацька зробила собі чудовий подарунок до дня народження.

3:0. Жіноча команда народного клубу здобуває свою четверту у чемпіонаті перемогу!

Новини