Народний клуб ВЕРЕС

Жіноча команда народного клубу поступається Дніпру-1

У лише формально виїзному поєдинку п'ятого туру Вищої ліги чемпіонату України рівнянки поступаються Дніпру-1.

Дніпро-1 - Верес - 2:1 (1:0)

чемпіонат України з футболу, Вища ліга, 5 тур

16 жовтня 2022 року, Костопіль, стадіон Колос, без глядачів

Арбітр: Ігор Садковський (Тернопільська обл.). Асистентки: Єлизавета Настусенко (Київська обл.), Дар'я Губанова (Київ). Четвертий арбітр: Максим Фірсов (Рівне). Спостерігач арбітражу: Ярослав Дмитрук (Рівне).

Дніпро-1: О.Рябовіл - Тельна, Синько, Пороходніченко, Крук (Мустафаєва, 46), Куніна, Бєлік, Кумеда, Аслаханова (Серемчук, 74), Кузьмин, Новосельська (Пшенична, 74, Тараканова, 83). Запасні: Маліборська, Є.Рябовіл, Пилипенко.

Головна тренерка: Олена Кудзієва.

Верес: Снігур - Котовець, Скоцик (Навроцька, 46), Низова, Войт, Розлуцька (Шелест, 87), Тріль, Корнацька, Лавренюк, Мущенська, Нездюр. Запасні: Бондар, Веремейчук, Масловська, Пом'яновська, Черешньовська.

Головна тренерка: Олена Руда.

Голи: Кузьмин (27), Бєлік (68) - Нездюр (75).

Попередження: Куніна (58), Мустафаєва (65), Кузьмин (76), Кумеда (86) - Мущенська (53), Корнацька (61), Войт (80).

Вилучення: Корнацька (71, друге попередження).

Це поєдинок, згідно з календарем, мав відбутися у Дніпрі. Але з безпекових міркувань та за згодою обох сторін гру було перенесено до Костополя. Тож сьогодні рівнянки формально були у ролі гостей на стадіоні Колос у Костополі.

Тим не менше, саме наші дівчата агресивніше розпочали гру, намагаючись перервати серію невдач. Шансів для цього було чимало. На старті матчу дніпрянок підстрахувала стійка воріт Ольги Рябовіл. А потім Тетяна Тріль дивом не реалізувала фактично вихід один-в-один із голкіперкою Дніпра-1. 

Натомість, у простій ситуації наша команда пропустила. Софія Низова перед власними воротами пішла в обіграш проти Вероніки Кузьмин, але втратила м'яч. Світлана Снігур удар нападниці дніпрян з близької відстані відбила невдало і м'яч за високою дугою опустився у сітку воріт - 1:0.

Практично одразу гру перервав сигнал повітряної тривоги. Повернулися на поле команди лише за годину. Але відновити атакувальний потенціал старту поєдинку футболістки Вереса вже не зуміли.

У другому таймі суперниці обмінялися гострими атаками. Ілона Новосельська не реалізувала вихід тет-а-тет зі Світланою Снігур. А класний удар Каріни Войт з-за меж штрафного майданчика на лінії воріт заблокувала Олена Тельна.

А потім дніпрянки забили вдруге. Софія Низова і Каріна Войт вдвох не зуміли перервати верхову подачу від кутового прапорця, а Вікторія Бєлік підправила м'яча у ворота - 2:0.

Завданнч рівнянок ускладнилося після вилучення Наталії Корнацької. Але навіть у чисельній меншості червоно-чорні продовжували боротися і відіграли один гол - Владислава Нездюр реалізувала вихід віч-на-віч із голкіперкою Дніпра-1 - 2:1.

Це третя поразка жіночої команди народного клубу у чемпіонаті.

Новини