Народний клуб ВЕРЕС

Жіноча команда народного клубу стартує у чемпіонаті Першої ліги!

Вже завтра, першого вересня, жіноча команда народного клубу Верес стартує у Першій лізі чемпіонату України! В Івано-Франківську підопічні Миколи Сідорчука зіграють перенесений матч другого туру проти Прикарпаття-ДЮСШ №3.

Нагадаємо, матч першого туру чемпіонату, в якому футболістки Вереса 15 серпня мали приймати Єдність, скасували через відмову наших суперниць від участі у чемпіонаті. А гру другого туру Прикарпаття-ДЮСШ №3 - Верес, яка спершу мала відбутися 22 серпня, перенесли на 1 вересня через виклик гравчинь обох команд до таборів збірної України U17 і U19.

Завтра, 1 вересня, Прикарпаття-ДЮСШ №3 та Верес зіграють в Івано-Франківську на стадіоні Рух. Початок зустрічі о 15:00.

Микола СІДОРЧУК, старший тренер жіночої команди НК Верес:

- Вирушаємо до Івано-Франківська завтра рано-вранці. Хвилюємося. Бо це наша перша гра у чемпіонаті. Але ми готові. Настрій - бойовий. Дівчата скучили за футболом. Ми цього суперника двічі обіграли у минулому сезоні. Але налаштовуємося на максимально непростий матч.

Зазначимо також, що у заявці жіночої команди народного клубу Верес на сезон - 22 футболістки.

Воротарі: Маргарита ЛУЦЮК, Анастасія ГНАТЕНКО

Захисниці: Тетяна, КОТОВЕЦЬ, Софія БАЛІНА, Каріна ВОЙТ, Вікторія СКОЦИК, Вікторія РОЖКО, Яна ГОЛИШ, Юлія КОТЯШ, Вікторія ШЕЛЕСТ.

Півзахисниці: Вікторія ЛАВРЕНЮК, Віта РОЗЛУЦЬКА, Тетяна ВЕРЕМЕЙЧУК, Анастасія КІСЕЛЕВИЧ, Тетяна ТРІЛЬ (ПОЛЮХОВИЧ), Софія НИЗОВА, Діана МУЩЕНСЬКА, Аліна ГОДУНКО.

Нападниці: Аліна ВАЩИК, Владислава НЕЗДЮР, Анастасія ГАЛАК, Софія ДІДУК.

Новини