Народний клуб ВЕРЕС

Жіноча команда народного клубу втретє поспіль перемагає у чемпіонаті!

Жіноча команда народного клубу Верес здобула третю поспіль перемогу у Першій лізі чемпіонату України з футболу. Сьогодні підопічні Миколи Сідорчука з великим рахунком на виїзді обіграли тернопільський Чемпіон.

Чемпіон - Верес - 0:6 (0:2)

чемпіонат України з футболу серед жінок, Перша ліга, 4 тур

12 вересня 2021 року, Васильківці, стадіон Поділля

Арбітриня: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ). Асистентки: Анастасія Волощук (Чернівці), Марта Звержинська (Чернівецька обл.). Четверта арбітриня: Оксана Паньків (Тернопіль). Спостерігач арбітражу: Володимир Пиндиківський (Тернопіль).

Чемпіон: Лапчак - Валівко, Озімчук (Кішко, 46), Запоточна, Лапшинська Анна (Сачик, 71, Лапшинська Анастасія, 87), Апостол, Гримак (Тарасюк, 71), Юзва, Мулика, Петелецька, Дзюбановська. Запасні: Силюк.

Головний тренер: Володимир Левчук.

Верес: Луцюк - Котовець, Рожко (Котяш, 77), Баліна (Шелест, 61), Войт, Розлуцька, Тріль, Лавренюк (Галак, 46), Ващик (Кіселевич, 61), Голиш, Годунко (Дідук, 77). Запасні: Гнатенко, Мущенська.

Старший тренер: Микола Сідорчук. 

Голи: Тріль (8, 64, 90), Баліна (20), Котовець (60), Годунко (74).

Попередження: Апостол (81) - Баліна (2).

Перемога дозволила рівнянкам закріпитися на третій позиції у турнірній таблиці Групи А Першої ліги. Команда Миколи Сідорчука відстає від лідерів, ДЮСШ №26 та Динамо, усього на одне очко, маючи при цьому на гру менше. 

Саме з командою ДЮСШ №26 Верес зіграє у наступному турі змагань. Гра відбудеться на стадіоні Колос у Костоподі 18 вересня.

Тетяна ТРІЛЬ, капітан команди НК Верес:

- Важко далася ця перемога. Приїхали у день гри. Грали одразу з дороги. Ноги не дуже готовими виявилися до гри після переїзду. Суперник - хороша, боєздатна команда. Вони боролися до кінця. Вважаю, ми перемогли на досвіді та за рахунок індивідуальної майстерності.

Новини