Народний клуб ВЕРЕС

Знайомимо із членами наглядової ради: Андрій БІЛАНЧУК

Інформаційна служба рівненського Вереса розпочинає знайомити вболівальників із членами наглядової ради народного клубу нового скликання. Перший у нашому переліку - Андрій Біланчук. Приватний підприємець, власник компанії «AutoPlus» і давній друг червоно-чорних розповів про те, як Верес з'явився у його житті.

- Футбольний клуб Верес з’явився в моєму житті в 2015-му році. З перших днів відродження професійного футболу на Рівненщині я захопився ідеєю створення народного клубу. Разом із головою Рівненської обласної федерації футболу Олексієм Хахльовим та командою однодумців ми першими в Україні розпочали цей наш шлях.

Головним завданням було створити ефективну модель функціонування футбольного клубу, в якій при управлінні максимально враховувалася б думка вболівальників. Ми разом прожили надзвичайно захоплюючий період, в якому були і поразки і перемоги. Але головне - наш Верес нікого не залишав байдужим!

Підтримував і продовжую підтримувати клуб не тільки словами - моя компанія «AutoPlus» була і є спонсором та партнером народного клубу Верес. Тому з честю маю статус надійного спонсора. Свою присутність у складі наглядової ради Вереса сприймаю як почесну місію та готовий бути максимально корисним.

Пріоритетним завданням бачу налагодження взаємовигідної та ефективної комунікації із вболівальниками, які є нашою основною цінністю!

Готовий відстоювати наші цінності, які роблять футбольний клуб Верес (Рівне) - унікальним та справді народним клубом в українському футболі.

Впевнений, що ми разом будемо спостерігати матчі нашого улюбленого клубу в європейських кубках на заповненому червоно-чорною вболівальницькою спільнотою новому стадіоні Авангард.

Бо разом - ми сила!

Новини