Народний клуб ВЕРЕС

Знайомимо із членами наглядової ради: Валентин ЛЯХОВ

Інформаційна служба рівненського Вереса продовжує знайомити вболівальників із членами наглядової ради народного клубу нового скликання. Наступний у нашому переліку - Валентин Ляхов.

- Розпочав підтримувати наш клуб з першим кроком на стадіон Авангард у Рівному. А трапилось це в середині 90-х років минулого століття. У тому матчі ми програли київському Динамо - 0:3. З того часу відвідував наш стадіон на матчах Вищої ліги, Першої та Другої ліг. А далі було відродження клубу в 2015 році, після якого старався не пропускати спочатку справді домашні матчі у Рівному, а потім і формально домашні матчі - де б вони не були. І звичайно, на виїзди з командою стараюсь їздити також.

До моїх обов’язків у наглядовій раді належить робота із вболівальниками. В клубі є посада відповідального за роботу з вболівальниками, передбачена регламентом українського чемпіонату. А в наглядовій раді, до якої я делегований спочатку від вболівальників, а потім від вболівальників/акціонерів – намагаюсь відстоювати інтереси вболівальників в прийнятті важливих рішень, які відображаються як в теперішньому житті клубу, так і в його майбутньому. Наприклад, погодження певних кандидатур на посади в структурі клубу, рішення стосовно зміни чи не зміни емблеми клубу. Звичайно, нашу позицію щото того, чи іншого питання ми обговорюємо під час матчів на стадіоні, або спілкуванням через соцмережі, а далі це все відображається в рішеннях наших голосувань на засіданнях Наглядової ради.

Сподіваюся й надалі приносити користь в житті та управлінні клубу. Зокрема й нашою участю (адже я є саме представником від вболівальників) в його управлінні.

Щодо проміжних результатів команди у нинішньому сезоні - не буду оригінальним, якщо поставлю оцінку «відмінно». Всього три пункти до шістки найкращих команд України. Кожен третій матч наша команда вигравала, а програвала в основному найсильнішим командам України. Фактично, вирішене основне завдання, яким було і є збеження прописки на наступний сезон в УПЛ. 

І все це футболістами з Другої і Першої ліги! Хіба про таке можна було мріяти перед початком сезону?

Мріяти – можливо й так. Але от досягти цього можна було лише за рахунок професійної роботи футболістів, тренерів, працівників та керівництва клубу, а також неймовірної підтримки вболівальників на кожному стадіоні, де грала наша команда! Ось завдяки цьому і маємо такий успішний результат, який дає змогу з оптимізмом дивитись у майбутнє нашого клубу.

Щодо сподівань від нового року, то найбільше сподівання - це не їздити на «домашні матчі» за десятки, а то й сотні кілометри від Рівного! Зустріти квітень на Авангарді в Рівному.

Щодо спортивного результату - це, звісно, закріпитись в середині турнірної таблиці УПЛ, спокійно дограючи сезон і готувати команду на сезон наступний, який, дасть Бог, ми вже проведемо на рідному стадіоні у Рівному за шаленої підтримки всіх наших рівнян, які вже дуже скучили за великим футболом у нашому чарівному місті!

Новини