Народний клуб ВЕРЕС

Знайомимо із членами наглядової ради: Жерар ХОФМАН

Інформаційна служба рівненського Вереса продовжує знайомити вболівальників із членами наглядової ради народного клубу нового скликання. Наступний у нашому переліку - Жерар Хофман. Фінансовий керівник з міжнародним досвідом роботи у сфері приватного банківського обслуговування, інвестиційного банківського обслуговування та забезпеченого кредитування. 

- Народний клуб Верес - це перше спортивне первинне розміщення акцій в українській історії. І перше за останні п'ятнадцятьть років. Це можливість для малих інвесторів стати співвласниками молодої компанії. 

Це дуже хороші новини. Верес стане членом світової футбольної родини поряд із такими клубами як Борусія Дортмунд та Манчестер Юнайтед. І майбутнє Вереса як клубу - буде чудовим.

Я - бізнесмен, і вважаю це проектом, але також вірю в успіх команди і це дуже добре. Верес повинен бути відкритим для багатьох малих інвесторів. І таким чином вони зможуть брати участь у політиці клубу. І бути частиною успіху клубу. Ми б хотіли принести свої цінності в менеджмент і в нас є чітке бачення стратегії для розбудови футбольного клубу Верес. 

Новини