Народний клуб ВЕРЕС

Менеджмент

Іван Надєїн Президент клубу

Народився у 1983 році. В 2004 році закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, кандидат філософських наук. З 2004 року займається підприємницькою діяльністю. З 2008 року працює на ринку відновлюваної енергетики.

Очолював Українську асоціацію виробників альтернативного твердого палива. Був ініціатором та ідеологом громадської організації «Комітет енергетичної незалежності України». У 2011 році заснував групу компаній «Укртепло», одного з лідерів українського ринку відновлюваної енергетики.

Сергій Коваль Радник президента клубу

Народився у 1988 році у Рівному. Освіта вища - закінчив Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Міжнародне право». Юрист, адвокат, консультант, експерт з питань спортивного права.

З 2013-го року займається спортивним менеджментом. Працював в футбольних клубах України (Верес Рівне, ПФК Львів) та Словенії (НК Цельє). Вільно володіє англійською мовою. 

Антон Назарук Генеральний директор

Народився 18 серпня 1993 року у Здолбунові. Має спеціальну технічну освіту ВПУ НПУ ім. Драгоманова. Влітку 2020 року відмінно закінчив навчання у Management & Marketing Universal Business School за спецільністю Management & Marketing. У 2015-2017 роках – працюв заступником генерального директора НК «Верес» (вихід «Вереса» у Першу лігу та УПЛ). 2018 рік - президент ФК «Локомотив» (Здолбунів). З 10 грудня 2020 року Генеральний директор ПАТ «РНК «Верес».

Орест Баль Спортивний директор

Народився 2 жовтня 1960 року у місті Новий Роздол, Львівської області де почав займатись футболом в місцевій ДЮСШ. У професійній футбольній кар’єрі виступав за клуби: ФК «Поділля» (Хмельницький), ФК «Авангард» (Рівне), ФК «Хемлон» (Гуменне, Словаччина), ФК «Екосервіс» (Рівне).

Після завершення кар’єри професійного футболіста, почав працювати тренером та спортивним селекціонером: ФК «Верес» (Рівне, помічник головного тренера, 1994 р.), ФК «Арсенал» (Київ, селекціонер 1998-2002 р. та 2005-2007 р.), ФК «Ворскла» (Полтава, селекціонер, 2002-2005 р.), ФК «Княжа» (Бориспіль, тренер 2007 р.), ФК «Чорноморець» (Одеса, помічник головного тренера, 2010 р.), ФК «Нива» (Вінниця, селекціонер 2011 р.), ФК «Волинь» (Луцьк, помічник головного тренера, 2012-2013 р.). Пізніше працював тренером в ДЮСШ «Верес». З 2018 року – спортивний директор Народного клубу «Верес». 

Наталія Лозовська Комерційний директор

Народилась 3 лютого 1984 року у Рівному. Вищу освіту здобула у Рівненському інституті слов’янознавства за спеціальністю – образотворче мистецтво та мистецтвознавство. Окрім того проходила студіювання у Студіях жіночої політичної взаємодії (Луцьк, Сєверодонецьк, Івано-Франківськ) та за програмою «Парламентська практика» за підтримки USAD РАДА.

З 2002 року – приватний підприємець. З 2013 року – режисер та адміністратор «Рівненського міського палацу культури», а пізніше «Рівненського міського будинку культури».

Координатор концертних турів відомих українських гуртів: «Океан Ельзи», «Антитіла», «Брати Гадюкіни», «Мері» та інших. Координатор проекту «Мегаподія/2015» у Рівному. З 2018 року режисер і організатор передматчевих церемоній Народного клубу «Верес». З квітня 2020 року – комерційний директор Народного клубу «Верес». 

Андрій Крупенко Директор з маркетингу

Народився у 1988 році. Закінчив Інститут філології КНУ імені Тараса Шевченка і магістратуру Masarykova Univerzita (Чеська республіка). Має бізнес-освіту - ступінь MBA (University of New York in Prague, Чеська республіка) за спеціальністю "Підприємництво".

Має досвід розвитку українських та закордонних digital media проєктів (Football.ua, iSport.ua, Sportarena.hr). З 2016 по 2019 роки працював на різних посадах у футбольних клубах – НК Цельє (Словенія), МФК Миколаїв, Локомотіва Кошице (Словаччина). Вільно володіє англійською, чеською, словацькою та хорватською мовами.