Народний клуб ВЕРЕС

Наглядова рада

Іван Надєїн
— голова Наглядової ради

Народився у 1983 році. В 2004 році закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, кандидат філософських наук.

З 2004 року займається підприємницькою діяльністю.З 2008 року працює на ринку відновлюваної енергетики.

Очолював Українську асоціацію виробників альтернативного твердого палива. Був ініціатором та ідеологом громадської організації «Комітет енергетичної незалежності України».

У 2011 році заснував групу компаній «Укртепло», одного з лідерів українського ринку відновлюваної енергетики.

Юрiй Фалко член Наглядової ради

Освіта вища, магістр з менеджменту організації. З 2002 року і по теперішній час – директор приватної виробничо-комерційної фірми «Фіалка».

Маріян Года член Наглядової ради

Народився у 1958 році. В 1980 році закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю інженер-механік. Впродовж двадцяти років працював на Тернопільському пивзаводі на посадах начальника цеху, головного механіка, головного інженера. З 2013 року – директор Рівненського пивзаводу. Депутат Рівненськоі міської ради, заслужений працівник промисловості Украіни, нагороджений орденом «За заслуги ІІІ ступеня»

Павло Єрмілов член Наглядової ради

Освіта вища, закінчив Національну академію управління, магістр фінансів. З 2007 по 2012 рік працював в банку «Форум», дочірньому банку «Сбербанк Росії», був радником голови правління і представником акціонера у Volksbank Hungary. У 2012-2015 рр. – керівник відділу по роботі з країнами СНД у Sberbank Hungary (Угорщина). З 2015 року – керівник Epsilon Solutions Hungary Kft. (Угорщина). З 2019 року.- незалежний член Наглядової ради ПАТ «МТБ Банк».

Вадим Корж корпоративний секретар

Освіта вища, закінчив Маріупольський державний гуманітарний університет, фахівець по праву, спеціалізація – господарське право. У 2005-2006 рр. – юрисконсульт ВАТ «Азовмаш». З 2006 по 2012 рр – начальник юридичної служби ДП «Ілліч-Агро-Донбас». У 20012-2013 рр. – юрист ТОВ «Марсот». Працював юристом в «Кредитні експерти». З 2015 року – юрист ТОВ «Український правовий дім». З 2017 року – начальник юридичного відділу ТОВ «Укртепло». З 2018 року – начальник юридичного відділу ТОВ «Сіверська ТЕС».

Андрiй Бiланчук член Наглядової ради

Народився у 1983 році. Закінчив Рівненський інститут слов’янознавства Київського славістичного університету, спеціальність «банківська справа». Приватний підприємець, власник компанії «AutoPlus».

Iрина Теслюк член Наглядової ради

Освіта вища, закінчила Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука. З 2004 року – управлінець в СК «Саламандра-Україна», з 2013 року – головний менеджер в А-Банк. У 2016 році – комерційний директор НК Верес.

Валентин Ляхов член Наглядової ради

Отримав дві вищі освіти. Закінчив Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне) та Інститут післядипломної освіти при Національному університеті водного господарства та природокористування (м. Рівне). У 2007-2017 рр. – головний економіст АТ «Банк «Фінанси та Кредит». З 2012 року по теперішній час – організатор екскурсійних подорожей по Україні і за кордон. З 2019 року по теперішній час – менеджер з управління об'єктами нерухомості ТОВ «Спектрум-Сервіс».