Народний клуб ВЕРЕС

Акції народного клубу Верес надійшли у вільний продаж!

Народний клуб Верес став першим українським футбольним клубом, який розмістив власні акції на фондовій біржі. Сьогодні акції вже надійшли у вільний продаж. Подібна практика є новою для України, але при цьому вона вже давно успішно працює в провідних чемпіонатах Європи (приклади: Барселона, Реал, Атлетіко Мадрид).

Таку ініціативу народного клубу вже також підтримав головний меценат українського спорту - бренд Parimatch.

У вільний обіг надійшли 500 000 акцій, номінальна вартість кожної складе 100 грн. Залучені кошти НК Верес інвестує в будівництво власної спортивної бази.

- Ми робимо щось історичне для українського фінансового ринку і спорту зокрема. Приємно, що відчуваємо у цій справі підтримку вболівальників та інвесторів. Значить, ми на вірному шляху. Тепер перемоги команди позначатимуться на ціні акцій. Якщо команда перемагатиме - це викликатиме інтерес до купівлі акцій. Далі вони торгуватимуться на вторинному ринку. Їх можна буде купувати і продавати. І така складова як спортивний результат відіграватиме, на мою думку, роль навіть більшу, ніж фінансові показники.

Це також і мотивація для команди. І впевненість у затрішньому дні. Проблема українського футболу - відсутність стабільності. Наше ІРО - це можливість будувати довгострокову стратегію розвитку клубу, - сказав президент НК Верес Іван НАДЄЇН.

​​​​​​​- Це перше в новітній українській історії IPO публічної компанії. Дуже приємно, що цією компанією виявився футбольний клуб. І ми в Concorde Capital відчуваємо величезну відповідальність за це розміщення. І за те, щоб інвестори, які вклали гроші в це ІРО заробили, або принаймні нічого не втратили. За першу годину після розміщення акцій я вже побачив ажіотажний попит. Попит від вболівальників, від інвесторів, від рівненського бізнесу. Єдине питання - ціна. Зараз ми проаналізуємо інформацію, скільки заявок ми отримали підтверджених грішми і визначимо, стартову ціну цього розміщення, - сказав генеральний директор компанії Concorde Capital Ігор МАЗЕПА.

- Ми стоїмо біля витоків грандіозного процесу - впровадження IPO в спорт. Це має стати хорошим прикладом для багатьох клубів, які шукають різноманітні формати, щоб покращити свій спортивний продукт. Але це повинні бути дуже міцні продукти. Дуже сильні команди. ІРО - це не іграшка. Це, в першу чергу, серйозна довіра. Покупка акцій - це частини вболівальницьких сердець, які вони вкладають у розвиток клубу, - сказав представник Parimatch Вадим МІСЮРА.

Подати заявку і стати акціонером народного клубу можна вже зараз за посиланням: https://nkveresipo.com.ua/

Новини