Народний клуб ВЕРЕС

Алан АУССІ: "Було приємно дізнатися, що головний тренер особисто зацікавлений бачити мене в команді"

Зимовий новачок рівненського Вереса, двадцятирічний центральний захисник Алан Ауссі, який на правах оренди виступатиме у складі червоно-чорних найближчі півтора року - поділився першими враженнями від перебування у новій команді.

- В мене були й інші пропозиції. Але усі - лише на рівні розмов. Конкретну пропозицію про співпрацю отримав саме від Вереса. Було дуже приємно дізнатися, що головний тренер рівнян особисто зацікавлений бачити мене у своїй команді. Спробую принести якомога більше користі Вересу на футбольному полі.

Дотепер знав про Верес те, що це дуже медійний клуб. Насамперед, завдяки Дмитру Поворознюку і його проєкту.

Був особисто знайомий із головний тренером команди - Юрієм Миколайовичем Віртом. Також - із деякими футболістами. З Артемом Данилюком ми перетиналися у юнацькій збірній України, з Ігорем Гуком - у Динамо U19. 

У новій команді мене зустріли дуже привітно. Радий опинитися у хорошому колективі.

Новини