Народний клуб ВЕРЕС

Антон НАЗАРУК про зміну господаря у матчі з Шахтарем

Генеральний директор народного клубу Верес Антон НАЗАРУК прокоментував ситуацію зі зміною формату матчу рівнян проти Шахтаря.

Нагадаємо, що поєдинок 12-го туру проти гірників червоно-чорні мали провести найближчої середи, 9 листопада, вдома у Рівному, але, зважаючи на знаковий статус гри та бажання зіграти з учасниками цьогорічної Ліги чемпіонів перед очима власних вболівальників, було прийнято рішення про зміну господаря саме цієї зустрічі.

- Ми всі знаємо і розуміємо, як сильно хочуть рівненські вболівальники побачити суперника ТОП-рівня на оновленому Авангарді. Шахтар - це бренд європейського, навіть світового рівня. З урахуванням всіх факторів, ми звернулися до обласної військової адміністрації з проханням дозволити проведення матчу із глядачами у кількості, відповідній до місць у доступних бомбосховищах поруч зі стадіоном.

В свою чергу, надання даного дозволу було делеговано Рівненській міськраді. Впевнені, що як депутати, так і голова Олександр Третяк також з радістю привітали би Шахтар на Авангарді прямо зараз, але наразі рішення про надання відповідного дозволу не ухвалене і через бюрократичні процедури ми ніяким чином не можемо пришвидшити цей процес. Втім, робота в цьому напрямку ведеться і, цілком ймовірно, що ми зможемо вирішити питання допуску вболівальників на трибуни вже до матчу проти київського Динамо. Окремо дякуємо УПЛ за розуміння нашої ситуації.

Верес робить все можливе для того, щоб рівненські вболівальники все ж якомога швидше потрапили на трибуни та підтримали команду, яка грає в першу чергу для них, демонструючи хороші результати. А уже навесні, у 27-му турі у Рівне завітає Шахтар. Віримо в ЗСУ, - відзначив генеральний директор рівнян.

Таким чином, матч 12-го туру УПЛ між Шахтарем і Вересом відбудеться 9-го листопада у Львові на місцевій Арені Львів. Початок зустрічі о 15:00.

Новини