Народний клуб ВЕРЕС

ДЮСШ Верес - на шляху до фіналу Кубку ДЮФЛ!

Команда U15 ДЮСШ Верес побореться за путівку до фіналу Кубку ДЮФЛ у своїй віковій категорії. На стадії півфіналу змагань рівняни зустрінуться із вихованцями футбольної академії львівських Карпат.

Перша півфінальна гра між командами ДЮСШ Верес та УФК Карпати відбудеться цієї суботи, 11–го лютого, на синтетичному полі тренувальної бази народного клубу. Початок - о 13:00.

Матч-відповідь зіграють у Львові 18-го лютого.

- Готуємося до цих матчів у звичному режимі. Проводимо щоденні тренування на клубній базі та на штучному полі ДЮСШ. Потрібно розуміти, що це зима. Діти іноді хворіють. Зараз через застуду з нами не тренуються четверо гравців основи. Сподіваємося на їхнє швидке повернення у стрій. До того ж, в такому віці навіть здібні гравці не завжди функціонально можуть витримати два тайми в одному темпі. Але всі команди зараз в однакових умовах, - розповів тренер команди ДЮСШ Верес В‘ячеслав Шекель.

Нагадаємо, команда ДЮСШ Верес U15 у поточному розіграші Кубку ДЮФЛ наразі здобула 7 перемог у 8 попередніх матчах.

На груповому етапі змагань рівняни стали першими, обігравши Поділля і ДЮСШ-1 з Хмельницького, вінницькі ДЮСШ Ниву та Прем‘єр-Ниву і поступившись команді ДЮСШ Здолбунова. В 1/8 фіналу команда В‘ячеслава Шекеля перемогла БРВ-ВІК з Володимира - 2:1, а у чвертьфіналі - столичний Арсенал - 5:0 і 3:2.

Новини