Народний клуб ВЕРЕС

Едвард Кобак та Ігаль Брук залишають рівненський Верес

Півзахисник Едвард Кобак та нападник Ігаль Брук - залишають рівненський Верес. Обидва футболісти дотепер перебували у таборі народного клубу на оглядинах. Про це сьогодні під час засідання наглядової ради повідомив спортивний директор червоно-чорних В'ячеслав Шевчук.

- Це молоді футболісти, яким ще потрібен час на адаптацію в нашій команді. Прийняли рішення не підписувати з ними контракти. Роздумували над варіантом взяти їх і відправити одразу в оренду. Але, зрештою, від такого варіанту також відмовилися. - сказав В'ячеслав Шевчук.

- Брати гравців на перспективу і гадати: заграє він, чи не заграє - ми вирішили відмовлятися від такого підходу. Найголовніше - ми підписали трьох молодих футболістів. Найстаршому з яких, Маргаряну - 24 роки. Радує, що усі вони вже готові грати у стартовому складі і доводити, що є повноцінними бойовими одиницями. - додав головний тренер команди Юрій Вірт.

Президент рівненського Вереса Іван Надєїн під час засідання наглядової ради також розповів про перемовини з футболістами, в яких завершуються контракти. "Ми очікуємо на гарні новини у найближчі дні", - сказав Іван Надєїн. 

Новини