Народний клуб ВЕРЕС

Іван НАДЄЇН: "Футбол повинен бути для вболівальників"

Президент народного клубу Верес Іван Надєїн в інтерв'ю Veres TV поділився думками про роль футболу під час війни, розповів про важливість добудови стадіону Авангард, поточну ситуацію з єдиним телепулом, оцінив результати команди на старті сезону, а також - відповів на запитання, за яких умов глядачі змогли б відвідувати футбольні матчі в умовах воєнного стану.

- Ми звернулися до УАФ і озвучили їм свою позицію. Якщо сьогодні, після змін до українського законодавства, організатором заходу є повністю футбольний клуб, який бере на себе безпекові, організаційні гарантії, всі медійні права, то щоб рішення щодо кількості глядачів на стадіоні, охорону - теж вирішували на місцях, а не в Києві. За двох умов. Якщо це епідемія - з дотриманням протиепідемічних норм. Якщо це війна - то з обмеженнями воєнного стану. В нас є військова адміністрація місцева, яка знає - скільки тут укриттів, відстані до них. Відповідно, військова адміністрація повинна вирішувати, скільки людей можуть відвідувати масові заходи.

Наша пропозиція - давайте коригувати Регламент відповідно до діючого законодавства. Бо Регламент говорить про 280 людей. І крапка. Перевищення кількості - це штраф.

Передайте ці повноваження на місця. І хай клуб та місцева військова адміністрація ці рішення приймають. Ми, наприклад, розуміємо, що на нашому стадіоні і поряд є три укриття. Це до тисячі людей. 500-700, до тисячі людей із забезпеченням вимог безпеки ми могли б розмістити на стадіоні.

Робота театрів, організація концертів - зараз дозволена. Там збираються сотні людей. Тому в нас така пропозиція. Військові в нас часто просять про можливість прийти на гру, влада, бізнес, в нас багато вболівальників. Якщо є можливість запросити людей - це логічно. Таке рішення потрібне.

Я вважаю, що УАФ має звернутися до Мінмолодьспорту і врегулювати це питання. Єдине - хотілося б це зробити швидше. В нас залишилися два матчі домашніх в календарному році. Це топові матчі: з Динамо і Шахтарем. Запросити декількасот людей - не думаю, що це стане великою проблемою. Футбол, він все-одно повинен бути для вболівальників.

Є телетрансляція. А вболівальники додадуть грі і цій телетрансляції атмосфери. І відвідають гру цього унікального чемпіонату. Бо УПЛ - це найсміливіша ліга світу. Є найсильніші, найбагатші. Наш чемпіонат же сміливо може носити звання найсміливішого.

Повну відеоверсію інтерв'ю з президентом народного клубу Верес Іваном Надєїним - дивіться на Veres TV.

Новини