Народний клуб ВЕРЕС

Іван НАДЄЇН: "Турнір Winter Cup має велику перспективу"

Президент народного клубу Верес Іван Надєїн в ефірі телеканалу «Футбол» розповів про участь червоно-чорних у першому турнірі «Winter Cup», який у лютому стартує у Туреччині. Нагадаємо, телеканали «Футбол» стали ініціаторами створення нового турніру у якому візьмуть участь 4 українських команди: Полісся, Металіст, Чорноморець та рівненський Верес.

- Буквально з першої секунди, щойно дізнавшись про цей турнір, я зрозумів, що ми братимемо в ньому участь. Цей турнір матиме інтригу. Будуть цікаві матчі. Цікаві не лише вболівальникам Вереса, Металіста, Полісся, чи Чорноморця, а й інших клубів. Це буде дуже цікавий турнір для вболівальників. Коли є турнірна інтрига, коли є можливість перемогти, коли матчі пройдуть на хороших стадіонах - це буде цікаво. 

Прекрасний варіант для заповнення зимової паузи. Я думаю, якби для участі в турнірі запрошували 10 команд - одразу відгукнулися б усі десятеро. Можливо, знайшлося б і двадцять. Впевнений, що турнір «Winter Cup» має велику перспективу. 2022 - перший турнір. Я впевнений, що буде і 2032.

Нагадаємо, «Зимовий кубок» розпочнеться 3-го лютого і триватиме 10 днів. Усі матчі транслюватимуть на телеканалах «Футбол». Місцем проведення турніру стане турецький Белек.

Новини