Народний клуб ВЕРЕС

Іван НАДЄЇН: "В'ячеслав Шевчук - це якісний фахівець"

Президент народного клубу Верес Іван Надєїн прокоментував призначення В'ячеслава Шевчука на посаду спортивного директора червоно-чорних.

- В'ячеслав Шевчук - це якісний фахівець. Людина з досвідом. В нас справді була потреба підсилити спортивну складову розвитку клубу саме в адміністративному напрямі. В нас є сильна команда, хороший тренер і є потреба розвивати дитячо-юнацький футбол, формувати трансферну політику.

Спортивний директор - це, фактично, представник клубу серед усієї футбольної спільноти. Тому, ця людина дуже буде для нас корисною. Для В'ячеслава Шевчука - це теж виклик.

Сподіваюся, ми зможемо спільно реалізувати наші ідеї у Вересі. 

Орест Баль - це наш аксакал. Людина, яка теж нам дуже потрібна. Він працюватиме на посаді заступника генерального директора. Також у найближчих двох матчах він виконуватиме функції старшого тренера команди U19. І паралельно допомагатиме нам співпрацювати з ДЮСШ Верес. 

Зараз ми радимося з керівництвом міста щодо розвитку ДЮСШ, залучення клубу в цей процес. Бо в нас давно існує проблема, що перспективні вихованці школи їдуть до інших міст. Молодих футболістів треба правильно готувати в рамках однієї структури, на вершині якої повинен бути народний клуб Верес. 

Новини