Народний клуб ВЕРЕС

Команди Академії припинили боротьбу у плейоф Національної ліги майбутнього

Команди U16 та U17 дитячої футбольної академії народного клубу Верес припинили боротьбу у плейоф чемпіонату Національної ліги майбутнього. Обидва колективи червоно-чорних завершили виступи на стадії чвертьфіналу.

Футболісти Veres Academy U16 тренера Миколи Окерешка після домашньої поразки від Чорноморця - 0:2 минулого тижня - вчора поступилися і в повторному чвертьфінальному матчі в Одесі - 1:3.

А команда Veres Academy U17 тренера Олександра Зубка після поразки на власному полі від харківського Металіста 1925 - 1:4 у першій грі чвертьфіналу плейоф Еліт-ліги чемпіонату Національної ліги майбутнього - сьогодні поступилися супернику в гостях з рахунком - 1:2.

Нагадаємо, команда Veres Academy U15 тренера Богдана Свистуна припинила боротьбу на етапі 1/8 плейоф Еліт-ліги чемпіонату Національної ліги майбутнього. А команда Veres Academy U14 - не пробилася до раунду плейоф, фінішувавши п'ятою у своїй підгрупі.

Новини