Народний клуб ВЕРЕС

Квартет гравців "Вереса" у збірній півріччя Першої Ліги

Богдан Когут, Роман Гончаренко, Сергій Петько і Роберт Гегедош потрапили до символічної збірної Першої ліги за версією UA-Football.

Богдан Когут: 

- Він робить різницю, яка дозволила підопічним Вірта фінішувати восени на другому місці в Першій лізі (першому за втраченими очками!) І пробитися до чвертьфіналу Кубку України.

Роман Гончаренко: 

- У восьми з чотирнадцяти ігор в першій частині сезону рівненський "Верес" залишав свої ворота на замку. Розділити в цьому плані заслугу з воротарем зобов'язані і центральні захисники, серед яких чи не найстабільнішим був Роман Гончаренко.

Сергій Петько: 

- Сергій із задоволенням "випалює" центр поля, підтвердженням чому служить і статистика за попередженнями (7 жовтих з урахуванням Кубка). Але для опорного півзахисника цей параметр не докір, а навіть привід для похвали. Просто так пройти цей "цемент" не вдавалося нікому.

Роберт Гегедош:⠀

- Запрошуючи Роберта у "Верес", керівники "народного клубу" знали про його непростий характер. Тому угода була підписана короткострокова, фактично на три місяці. Розуміючи, що свій рівень потрібно доводити тут і зараз, Гегедош включився настільки, що вже з третього матчу в заявці застовпив за собою місце в основі, в подальшому поступаючись ним лише через дискваліфікацію. У своєму клубі за системою "гол+пас" Роберт Гегедош випереджає найближчого конкурента на шість пунктів, маючи 14 очок (7+7) - з урахуванням Кубка.

Новини