Народний клуб ВЕРЕС

Микола ГАЙДУЧИК: «Разом йдемо до однієї цілі – стати чемпіонами Першої ліги»

Вихованець здолбунівської школи футболу та ДЮСШ Верес, двадцятиоднорічний Микола Гайдучик, проводить свій дебютний сезон у складі основної команди червоно-чорних, але вже встиг у 12-ти матчах відзначитися голом та результативною передачею. Нападник поділився з інформаційною службою народного клубу емоціями від перемоги над Оболонню та очікуваннями від заключного домашнього поєдинку чемпіонату проти краматорського Авангарда.

- У поєдинку проти Оболоні команда перервала серію не зовсім вдалих матчів. Які емоції були після гри?

- Емоції після гри були чудові. Оскільки ми всі розуміємо, що знаходимося на вірному шляху.

- До золотих медалей залишилося виграти одну гру. Як готуватиметеся до домашнього матчу проти Авангарда?

- Ми знаємо, що для завоювання чемпіонства нам потрібно виграти наступну гру. Тому підготовка до наступного матчу вже розпочалась. І налаштовуємося на цей поєдинок максимально серйозно. Ми разом йдемо до однієї цілі - виграти наступну гру і стати офіційно чемпіонами Першої Ліги.

- Як оцюєш перші пів року у складі Вереса? Це найкращий твій сезон?

- Насправді для мене - це новий етап у житті. Це моя перша професійна команда і я щасливий, що ця команда - саме Верес Рівне. Адже я сам із Рівненщини і грати за Верес для мене - гордість.

Я хочу висловити щиру подяку президенту клубу, тренерському штабу і усім партнерам по команді за ці неймовірні пів року. Ваша підтримка та віра в мене відіграли велику роль у моєму становленні як гравця. Це додавало наснаги навіть тоді, коли було тяжко. Відчуваю, що даний етап у моєму житті є неймовірно чудовим. Далі – тільки краще!

Новини