Народний клуб ВЕРЕС

Микола КВАСНИЙ - третій літній новачок Вереса!

Двадцятисемирічний захисник Микола Квасний - відтепер гравець рівненського Вереса. Футболіст уклав із народним клубом контракт строком на один рік.

Микола КВАСНИЙ народився 4 січня 1995 року у Долині Івано-Франківської області. Зріст - 183 см. Вага - 77 кг. Вихованець футбольного клубу Княжа (Щасливе). Також виступав за київський Арсенал, сімферопольську Таврію, полтавську Ворсклу, Суми, івано-франківське Прикарпаття, Львів та Інгулець з Петрового.

- Міг стати гравцем рівненського Вереса ще минулого літа. На жаль, тоді до підписання контракту справа не дійшла, адже клуб міг заявити для участі в УПЛ обмежену кількість гравців, заявка була повною. Чому вирішив підписати контракт із Вересом тепер? Тому, що вдячний тренеру Юрію Вірту за довіру! Він вже вдруге повірив у мене і запросив до Рівного. Крім того, звичайно я знаю про те, який тут хороший та злагоджений колектив! - розповів Микола Квасний інформаційній службі клубу.

- Микола Квасний - молодий та одночасно досвідчений лівий захисник, який добре відпрацьовує на оборону та вміє підключатися до атаки. Відкрию таємницю, що вже один раз ми розглядали варіант з Квасним, однак тоді обставини склалися по іншому, а тепер Верес серйозно розраховує на якості Квасного, який готовий стати основним гравцем команди та одразу посилити наш захист, - прокоментував підписання радник президента народного клубу Верес Сергій Коваль.


Новини