Народний клуб ВЕРЕС

Міський голова Рівного: "Влада не може допустити, щоб команда не мала бази у рідному місті"

Представники народного клубу, вболівальницької спільноти та влади міста обговорили план взаємодії щодо виділення земельної ділянки у Рівному для будівництва спортивної бази. Участь у зустрічі взяли міський голова Рівного Олександр Третяк, його профільний заступник Олег Піщанський, депутат Рівнеради і архітектор Дмитро Котляров, гендиректор народного клубу Верес Антон Назарук, члени наглядової ради клубу Юрій Фалко і Валентин Ляхов.

- На даний момент є декілька варіантів. Зараз працюємо з архітекторами, щоб визначити, наскільки площа ділянок є підходящою для забезпечення того комплексу послуг, які має надавати даний об'єкт, - пояснив заступник міського голови Рівного Олег ПІЩАНСЬКИЙ.

- Одна з перспективних ділянок - на Костромській. Бо генпланом там передбачені об'єкти спортивної інфраструктури. Хороша локація і зручний під'їзд, - сказав депутат Рівнеради, архітектор Дмитро КОТЛЯРОВ.

- Міська влада не може допустити, щоб футбольна команда не мала тренувальної бази у своєму рідному місті. Пропрацьовано багато земельних ділянок, які мають цільове призначення під будівництво спортивних об'єктів та можуть бути надані футбольному клубу для будівництва, - говорить міський голова Рівного Олександр ТРЕТЯК. - В результаті визначили, що одна з перспективних - на вулиці Костромській. Вона розділена на парцельовані менші частини і зараз архітектори пропрацьовують різні варіанти її використання.

- Відсутність тренувальної бази для такого клубу - це дуже гостра проблема. Тому приємно було сьогодні почути таку пропозицію від міської влади, - сказав генеральний директор народного клубу Антон НАЗАРУК.

Якщо керівництво клубу та архітектори визначаться з ділянкою, то питання оренди для облаштування спортивної бази буде винесене на сесію.

Новини