Народний клуб ВЕРЕС

Наш суперник: ВПК-Агро (Шевченківка)

ВПК-Агро - професіональний футбольний клуб із села Шевченківка Магдалинівського району Дніпропетровської області. Заснований у 2011 році. Головний спонсор і засновник футбольного клубу – компанія ВПК-Агро, найбільше місцеве аграрне підприємство.

За десять років свого існування футбольний клуб пройшов шлях від чемпіонату району до Першої ліги чемпіонату України.

У 2012 році ВПК-Агро – стартував у чемпіонаті Дніпропетровської області, де в дебютному сезоні став переможцем Першої ліги. За два сезони команда завоювала перше чемпіонське звання на обласному рівні.

Паралельно з обласними змаганнями, в 2014 році, команда вперше заявилася на чемпіонат України серед аматорів. Провівши два сезони на всеукраїнському рівні з перемінним успіхом, клуб вирішив знову сконцентруватися на чемпіонаті області, який виграв ще двічі: в 2016 і 2018 роках. Крім того, в 2017 році ВПК-Агро став володарем Кубка Дніпропетровської області.

У сезоні 2017-2018 команда із Шевченківки дісталася півфіналу розіграшу Кубка України серед аматорів. А ще за рік – завоювала золоті медалі чемпіонату України серед аматорів.

Сезон 2019-2020 ВПК-Агро розпочав вже у професіональному футболі. І команда з першої ж спроби виграла Групу Б Другої ліги, завоювавши право на підвищення у класі.

Зараз ВПК-Агро – міцний середняк Першої ліги. Команда пропускає значно більше, аніж забиває. Втім, навряд боротиметься за виживання. Тим паче, у чотирьох весняних матчах ВПК-Агро програв лише раз. Після чого команда із Шевченківки видала на гора вражаючу серію із трьох перемог поспіль.

Також варто відзначити, що у нинішньому сезоні ВПК-Агро дістався 1/8 розіграшу Кубка України, прибравши зі свого шляху Метал, Кремінь, Олімпік і програвши лише Дніпру-1.

ДОСЬЄ:

ВПК-Агро (Шевченківка)

Рік заснування: 2011

Досягнення: чемпіон Дніпропетровської області (2014, 2016, 2018), чемпіон України серед аматорів (2019), переможець Групи Б Другої ліги чемпіонату України (2020).

Найвища позиція у чемпіонаті України: 1-ше місце у Групі Б Другої ліги (2019-2020).

Новини