Народний клуб ВЕРЕС

НК Верес оголошує конкурс на будівництво футбольних полів

ВЕРЕС РОЗПОЧИНАЄ БУДІВНИЦТВО ФУТБОЛЬНОЇ БАЗИ! 
​​​​​​​

Комітет з питань закупівель товарів, робіт та послуг ПАТ "РНК "ВЕРЕС" запрошує будівельні компанії взяти участь у конкурсі на будівництво футбольних полів на майбутній клубній базі.

Зважаючи на сьогоднішню перемогу НК Верес в ході торгів на аукціоні з продажу права оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування об'єктів фізичної культури та спорту на вулиці Костромській у місті Рівному, ПАТ "РНК "ВЕРЕС" оголошує конкурс на побудову двох тренувальних полів з натуральним та штучним покриттям. 

Бажаючі прийняти участь в конкурсі повинні ознайомитися та підтвердити можливість виконання наступних технічних характеристик футбольного поля зі штучним покриттям (дивіться за ПОСИЛАННЯМ).

Футбольне поле з натуральним покриттям має відповідати стандартному розміру та вимогам FIFA (технічні характеристики за ПОСИЛАННЯМ).

Заявка має містити: 

1) заповнену анкету учасника - з вказанням повної назви юридичної особи, коду ЄДРПОУ, юридичної адреси, контактної інформації, уповноваженої особи та будь-якої іншої інформації, що може вплинути на результат конкурсу. 

2) цінову пропозицію на побудову двох полів - окремо по кожному полю (ціни вказувати в гривнях з урахуванням ПДВ). 

Після опрацювання та розгляду заявок Комітетом з питань закупівель товарів, робіт та послуг ПАТ "РНК "Верес" у тижневий строк буде оголошено переможця конкурсу. Переможця буде визначено із врахуванням основного критерію - ціни, а також ділової репутації та гарантованих строків. 

Прохання надсилати заявки на адресу partnership@nkveres.com з поміткою «на конкурс» до 19:00 05 липня включно

За зазначеною адресою також можна отримати додаткову інформацію щодо проведення конкурсу. 

Просимо зауважити, що заявки, надіслані після вказаного терміну розглядатися не будуть.

Новини