Народний клуб ВЕРЕС

Олег ШАНДРУК: «Це було змагання тактичних думок і рішень»

Старший тренер команди Верес U19 Олег Шандрук підсумував програшний для рівнян виїзний поєдинок чемпіонату проти «Дніпра-1».

- Дуже цікава в тактичному плані гра. Можливо, з погляду вболівальників - було мало гольових моментів. Але це було змагання тактичних думок і рішень. І попри те, що грали юнацькі команди - це протистояння вийшло дуже цікавим. 

Свій виступ завжди треба оцінювати і на рівні суперника. Сьогодні Дніпро-1 нам не давав можливості вільно почувати себе на полі. Тому й не зуміли забити. 

Ще перед грою у нас стався неприємний епізод. Сьогодні у старті матч мав розпочати Денис Бібіков, але отримав ушкодження на розминці. В нього проблеми з коліном. Тільки поглиблене обстеження дасть нам точну відповідь. 

Також сьогодні не могли розраховувати на Дмитра Годю. Він вирушив до табору юнацької збірної України. Він - талановитий хлопець. Але лише від нього залежить, наскільки він зможе там себе проявити. Бажаю йому успіху і закріпитися в збірній. Все реально. Він знає, над чим йому потрібно працювати. Виклик Дмитра Годі до юнацької збірної - це історичний момент для Вереса. Сподіваюся він стане прикладом для інших хлопців.

Новини