Народний клуб ВЕРЕС

Роберт ГЕГЕДОШ: "Рівненські вболівальники заслуговують мати команду прем'єр-ліги"

Нападник червоно-чорних Роберт Гегедош розповів про новий контракт з клубом. Нагадаємо, що у переддень Нового року 27-річний бомбардир підписав нову угоду із Вересом, розраховану до літа 2022-го.

- Ще перед першою пролонгацією мого контракту на шість місяців, яка відбулася після кубкового матчу з Маріуполем, у нас відбулася розмова з президентом клубу Іваном Надєїним. Він запитав моєї думки стосовно більш довгострокової співпраці з Вересом, і ми домовилися повернутися до цього питання трошки пізніше та обговорити деталі з агентом. Після цього надійшла офіційна пропозиція, ми порадилися і врешті-решт домовилися. Я тішуся з того, що продовжуватиму працювати на благо клубу і надалі, - сказав Гегедош.

- В принципі, у Вересі мене влаштовує все: моє ставлення, ставлення до мене. Я бачу, що клуб прогресує і розвивається в правильному напрямку. Є реальні шанси на вихід команди в УПЛ, залишилось зробити кілька кроків. Цього результату чекають і вболівальники, і футболісти, для багатьох з яких це буде абсолютно новий і цікавий виклик. Впевнений, що кожен з нас ставить перед собою ціль у червні святкувати вихід команди до прем'єр-ліги, - відзначив Роберт, який згідно результатів голосування вболівальників Вереса на офіційному каналі у Telegram за кращого гравця 2020-го року посів почесне друге місце.

- Головне, що мотивувало - ставлення до мене. Як з боку керівників клубу, так і з боку партнерів по команді, адже ми всі рухаємось до спільної мети - зробити Верес ще успішнішим, ще сильнішим і дарувати радість перемог нашим вболівальникам. Окремі слова подяки хотів би сказати на адресу тренерського штабу, з яким у нас повна взаємна довіра і повага". "Зараз хочеться, щоби пандемія закінчилась якомога скоріше і вболівальники знову повернулися на трибуни. Ми граємо, перш за все, для них, тому хочеться не тільки відчувати їхню підтримку, а і бачити їх поруч з нами, дарувати їм емоції. Впевнений, що рівненські вболівальники своїм натхненням та ставленням до Вереса заслуговують мати команду прем'єр-ліги", - підсумував Гегедош.

Варто згадати, що Робі поточному сезоні виходив на поле за рівнян у 16 матчах (12 у Першій лізі та чотири у Кубку України), забив сім м'ячів і відмітився сімома асистами.

Новини