Народний клуб ВЕРЕС

Роман ГОНЧАРЕНКО: «Знав, що можу добре пробити»

Захисник рівненського Вереса Роман Гончаренко, який своїм ударом приніс перемогу народному клубу на заключній хвилині дуже непростого матчу проти ВПК-Агро, розповів про свій вирішальний удар та епізод із непризначеним пенальті:

- Про що думав і що відчував, коли підходив до м’яча перед вирішальним стандартом? Відчував, що заб’єш?

- Думав, як забити гол (посміхається). Відчував велику відповідальність, адже це була остання хвилина. Я знав, що я можу добре пробити з цієї позиції. Тренери з лави підказували, щоб саме я пробивав цей штрафний удар.

- Скажи чесно, телефон розривався після матчу? Хто перший тебе поздоровив з цим голом?

- Так, на телефон дуже багато прийшло привітань від рідних і близьких, також від вболівальників. Було багато хороших слів. Першим привітав Мірошник (ще на футбольному полі), а телефоном не пам'ятаю, хто перший привітав. Напевно, дружина!

- Щодо самої гри: в середині другого тайму відбувся момент в штрафному майданчику Вереса з падінням гравця ВПК-Агро. Суперник вимагав пенальті. Ти побіг до нього і почав про щось дискутувати. Про що була розмова?

- Під час самого моменту в штрафному, я не відчув, що я його торкнувся. Тому десь на емоціях висловлював свої думки (посміхається).

- Наскільки важко було грати проти ВПК-Агро і чи сильно заважав важкий газон в цьому матчі?

- Гра була важкою. Щодо газону - ви самі знаєте і бачили, в якому стані було поле. Але, навіть на такому полі, ми створили дуже багато моментів. Достатньо, щоб забити 2-3 м'ячі ще в першому таймі і спокійною догравати матч. Я вважаю, що ми заслужено перемогли і заробили 3 очки!

Новини