Що на зборах? Йо-йо тест і перший новачок
14.01.2026, 11:13
Рівненський Верес продовжує підготовку до другої частини сезону у чемпіонаті VBET Української Прем'єр-ліги. Минулої суботи команда прибула до турецького Сіде, де й базуватиметься упродовж найближчого місяця.
Вже у неділю червоно-чорні провели йо-йо тест - випробування швидкості та витривалості. Це човниковий біг на коротку дистанцію між двома фішками туди та назад. Особливістю тесту є те, що час між звуковими сигналами про старт та фініш щоразу стає коротшим. Найбільш витривалим та швидкісним гравцем виявився Максим Сміян.
Вчора до складу команди долучився і перший зимовий новачок - дев'ятнадцятирічний бразилець Гільєрме Баїя, який підписав із Вересом чотирирічний контракт.
Наразі рівняни працюють у режимі щоденних дворазових тренувань у тренажерному залі та на футбольному полі.
Вже цієї суботи, 17-го січня, Верес проведе перший спаринг турецького збору - проти польської Краковії.