Народний клуб ВЕРЕС

У Рівному на повну триває процес опитування щодо представника вболівальників в наглядовій раді клубу нового скликання!

Третього грудня у Рівному відбудуться загальні збори усіх акціонерів народного клубу Верес. Ключове питання - затвердження складу наглядової ради нового скликання.

Як і раніше, у новій наглядовій раді буде і представник усіх вболівальників, які є діючими акціонерами клубу. Зараз у місті на повну триває процес прямого опитування (офіційно - акціонерного опитування) за кандидатуру такого представника.

Проголосувати можна за будь-кого. Представником вболівальників у наглядовій раді може бути навіть особа не з числа акціонерів. Втім, пропонувати такі кандидатури і голосувати, кидаючи папірець до урни для голосування у Veres Place, можуть лише вболівальники-акціонери - у форматі: один акціонер = один голос.

Серед найбільш активних вболівальників народного клубу вже розгорнулася справжня політична PR-кампанія у соцмережах. Із передвиборчими гаслами та намальованими білбордами.

А професіональні соціологи проводять опитування та паралельні підрахунки голосів.

Сьогодні - заключний день голосування. Завтра, 12-го листопада, лічильна комісія визначить переможця виборів/акціонерного опитування. А 3-го грудня відбудеться процедура пакетного затвердження всіх членів наглядової ради загальними зборами.

Новини