Народний клуб ВЕРЕС

У Туреччині презентували трофей Winter Cup!

Вже завтра, 6-го лютого, у Туреччині стартує другий міжнародний турнір Winter Cup. Сьогодні організатори змагань презентували трофей, за який позмагаються рівненський Верес, житомирське Полісся, полтавська Ворскла та естонська Левадія.

У матчі-відкриття у понеділок зустрінуться Полісся та Ворскла. Рівняни свій стартовий поєдинок на турнірі зіграють у вівторок, 7-го лютого.

- Коли почув про пропозицію знову зіграти на Winter Cup - одразу погодився. З радістю візьмемо участь у цьому турнірі.

Я не можу сказати, що ми ставимо собі за мету перемогти за будь-яку ціну. Але футболісти точно виходитимуть на кожен матч із задачею перемогти. 

Суперники - дуже хороші. На нас чекають цікаві матчі. Всі футболісти чекають і готуються до цього турніру. 

Ми вже тиждень тренуємося у Туреччині. Команда отримує серйозні фізичні навантаження. Гра з Пюніком показала, що ми в хороших фізичних кондиціях. Ми добре відіграли другий тайм. Але попереду - ще багато роботи. За три наступних тижні маємо покращити функціональний стан і попрацювати над тактикою, - сказав головний тренер рівнян Юрій Вірт.

Календар матчів Вереса на Winter Cup: 

07 лютого: Верес - Левадія (Таллінн, Естонія)

10 лютого: Полісся - Верес

15 лютого: Ворскла - Верес

Усі матчі стартують о 19:30 за Києвом. Вхід для вболівальників на всі матчі - вільний. Також запланована пряма трансляція усіх поєдинків у вільному доступі у YouTube.

Мета Winter Cup - збір коштів для підтримки захисників України!

Новини