Народний клуб ВЕРЕС

У війні з окупантами загинув захисник України і вихованець ДЮСШ Верес Володимир Киричук

У боях за нашу незалежність у російсько-українській війні загинув герой, уродженець Рівненщини, вихованець ДЮСШ з футболу Верес та екс-футболіст оржівського ОДЕКа Володимир Киричук.

Про захисника України, героя і людину, закохану у футбол – розповів його перший тренер у ДЮСШ Верес Микола Волков.

- Володимир Киричук прийшов до ДЮСШ Верес у п’ятнадцятирічному віці. Це був 2014 рік. І два сезони під моєю орудою він грав за команду вихованців школи 1999 року народження: у чемпіонаті області і чемпіонаті ДЮФЛ України. Грав на позиції захисника. Завжди в основному складі, бо вирізнявся антропометричними даними і бійцівським характером. Пізніше, на зимовому турнірі ним цікавилися представники оржівського ОДЕКа, запрошували до себе в команду.

Володя був прекрасним хлопцем. Дуже щирою людиною. Добродушним, позитивним, трудолюбивим – ніколи не пропускав тренувань, бо дуже любив футбол, - розповів Микола Волков.

Народний клуб Верес та колектив дитячо-юнацької спортивної школи з футболу Верес – висловлюють щирі співчуття родині та близьким!

Прощання із 23-річним солдатом Володимиром Киричуком відбудеться завтра, 4-го грудня, об 11.00 на майдані Незалежності в Рівному. Поховають його у рідному селі Плоска.

Новини