Народний клуб ВЕРЕС

Валерій КУЧЕРОВ: "Цю гру я запам'ятаю на все життя"

Матч проти одеського Чорноморця став ювілейним, сотим офіційним поєдинком у футболці рівненського Вереса для півзахисника Валерія Кучерова. Ще більш цінне це досягнення тим, що футболіст встиг зіграти за рівненський народний клуб в усіх без виключення лігах чемпіонату України, а також у матчах національного Кубка. Враженнями від досягнення тризначної цифри півзахисник поділився з інформаційною службою:

- Валерію, кк команда привітала в роздягальні з ювілейним матчем за клуб? Чи не жартували, що ти вже, мовляв, ветеран?

- З сотим матчем після гри привітала вся команда, подарували футболку і потім багато хлопців особисто вітали зі словами, що я тепер легенда клубу і рекордсмен.

- Коли ти готувався до матчу з Чорноморцем, тримав в голові думку, що можеш провести дуже пам'ятний матч для себе?

- Чесно, нічого не думав. Для мене головним було здобути позитивний результат в цьому матчі. Хоча, я дуже радий, що ми виграли з таким рахунком в моєму сотому матчі за Верес. Цю гру я запам'ятаю на все життя.

- Згадаєш свою першу гру у футболці Вереса і найбільш пам'ятну?

- Перша моя гра за Верес була на виїзді з Буковиною. Дуже важкий був матч. Лише наприкінці поєдинку забив Руслан Степанюк і приніс нам перемогу. Думаю, найпам'ятніша гра чекає мене ще попереду.

- Ти один з ветеранів команди - розкажи, що у твоєму житті значить Верес?

- Не назвав би себе ветераном. За кількістю матчів - так, а за віком - ще ні (сміється). Верес дуже багато для мене значить. Я провів найкращі футбольні роки в цій команді. Тут найкращі вболівальники в Україні. Можна багато говорити про Верес. З цим клубом мене багато пов'язує.

Новини