Народний клуб ВЕРЕС

Верес - чемпіон Першої ліги 2020-2021!

Рівненський Верес переконливо обігрує Авангард і на очах у власних вболівальників завойовує звання чемпіона Першої ліги сезону 2020-2021.

Верес - Авангард - 5:1 (3:0)

чемпіонат України, Перша ліга, 29 тур
5 червня 2021 року, Млинів, стадіон Колос

Верес: Когут - Солдат, Мірошник, Гончаренко, Нємчанінов, Полюлях (Кучеров, 65), Панасенко (Петько, 57), Дахновський, Гегедош (Шестаков, 65), Пасіч (Тимофієнко, 72), Сергійчук (Поворознюк, 75). Запасні: Бабійчук, Ющишин, Савошко, Махнєв, Гук, Данилюк, Гайдучик.
Головний тренер: Юрій Вірт.

Авангард: Поспєлов - Шинкаренко (Козлов, 41), Бородай, Гутті (Чебаненко, 26), Зубков, Єрмоленко (Гунічев, 73), Писко, Сафонов (Трояновський, 24), Сеницький, Толочко (Підручний, 55), Похитайло. Запасні: Якубенко, Аніх, Скотаренко.
Головний тренер: Олексій Городов.

Голи: Сергійчук (8), Бородай (15, автогол), Дахновський (22), Петько (61), Шестаков (81) - Похитайло (88).
Попередження: Сергійчук (60), Шестаков (74), Петько (84) - Бородай (40), Толочко (48), Зубков (54), Сеницький (78).

Перемога у заключній домашній грі сезону проти Авангарду гарантувала Вересу дострокове звання чемпіона Першої ліги і можливість відсвяткувати успіх разом з рідними вболівальниками.

До такого шансу команда поставилася надвідповідально. Із перших і до заключних секунд гри червоно-чорні грали на максимумі, не збавляючи швидкість та не цураючись боротьби.

Такий шалений настрій та підтримка вболівальників на трибунах стадіону Колос допомогли дуже швидко втілити бажання у забиті м'ячі.

На 8-й хвилині матчу Геннадій Пасіч виконав навіс зліва, практично від лицевої лінії, у зону одинадцятиметрової позначки. Там м'яча, на перший погляд невдало, прийняв Дмитро Нємчанінов і зумів відкинути далі під удар Роберту Гегедошу. Той пробив в один дотик, м'яч дорогою зачепив ногу Михайла Сергійчука, потім стійку воріт Артема Поспєлова і опинився у сітці - 1:0.

Ще сім хвилин і Верес забив вдруге. Віталій Дахновський обігрався у стіночку із Микитою Полюляхом і прострілив вже справа вздовж лицевої лінії. У боротьбі з Михайлом Сергійчуком гравець команди гостей Олег Бородай забив у свої ворота - 2:0!

Але і на цьому червоно-чорні не зупинилися. Знову невтомний Михайло Сергійчук відібрав м'яча у центрі поля і організував контратаку точною діагоналлю на Дахновського. Віталій на швидкості змістився з правого флангу, обігрався з Михайлом Сергійчуком, вискочив на побачення з Артемом Поспєловим і не залишив тому жодних шансів - 3:0!

Хоча жодного турнірного значення для Авангарда цей поєдинок не мав, але на нокдаун вже у середині першого тайму гості не сподівалися. Тому одразу після третього пропущеного голу наставник краматорців Олексій Городов виконав дві заміни. Вони, втім, на хід гри ніяк не вплинули.

Ще до перерви Верес міг забивати більше. Голкіпер гостей врятував команду після ударів Геннадія Пасіча і Михайла Сергійчука.

У другому таймі чергова контратака рівнян завершилася черговим голом. Знову Михайло Сергійчук вдало зіграв у відборі і кинув у прорив лівим флангом Роберта Гегедоша. Той продовжив атаку передачею вперед на Сергія Петька, який у центрі штрафного майданчика гостей знайшов забутого усіма Дахновського. Віталій мав час, аби обробити м'яча, прицілитися і пробити, але влучив просто у воротаря Авангарда. На щастя, першим на добиванні зіграв Сергій Петько, який пробив точно в кут - 4:0!

Потім Артем Поспєлов ще двічі у неймовірних ситуаціях рятував Авангард від голу після ударів Ігоря Солдата і Геннадія Пасіча.

Голкіпер краматорців точно був найкращим у складі своєї команди. Але й він був безсилим перед ударом Михайла Шестакова. Вийшовши на заміну, капітан Вереса у стрибку ударом головою замкнув передачу від Ігоря Солдата - і це 5:0!

За дві хвилини до завершення основного часу Павло Похитайло скористався неузгодженістю дій Богдана Когута і Дмитра Нємчанінова - 5:1. Тим не менше, це найбільше перемога рівнян у чемпіонаті.

Верес - чемпіон Першої ліги у сезоні 2020-2021!