Народний клуб ВЕРЕС

Верес - Чорноморець: історія протистоянь

Вперше Чорноморець та Колгоспник зустрілися щойно рівняни дебютували у класі Б чемпіонату СРСР. Моряки впевнено перемогли на власному полі – 4:0. Втім, у Рівному зазнали поразки – 0:2. У тому ж 1958-му році суперники зустрілися у попередньому раунді розіграшу Кубку СРСР. Цього разу знову тріумфували рівняни – 2:1.

Загалом, за союзних часів одесити і рівняни перетиналися на футбольному полі десять разів: 8 матчів у чемпіонаті СРСР та дві гри у Кубку. П’ять перемог – у Чорноморця, три – у рівнян. Ще дві гри завершилися унічию.

У чемпіонаті Незалежної України вже Верес зумів переграти моряків тричі. Вперше – на власному полі у сезоні 1994-1995. З рахунком – 2:1. Голами за Верес тоді відзначилися Руслан Шапоренко і Володимир Богач.

Дві наступні перемоги Вереса над Чорноморцем у сучасній історії сталися у сезоні 2017-2018. Під керівництвом Юрія Вірта червоно-чорні вперше у своїй історії обіграли моряків в Одесі – 1:0 завдяки голу Володимира Адамюка вже у компенсований до основного час.

У другому колі чемпіонату УПЛ 2017-2018 на Арені Львів Верес переміг Чорноморець – 3:1. Голами тоді відзначилися Роман Карасюк, Ростислав Волошинович та Михайло Сергійчук.

У складі нинішнього Вереса ці перемоги над Чорноморцем добре пам’ятають Михайло Сергійчук, Геннадій Пасіч, Валерій Кучеров та Богдан Когут, які були в заявці на обидва матчі.  

У вересні минулого року Верес та Чорноморець знову зустрілися в Одесі вже в рамках чемпіонату Першої ліги. Цього разу сильнішими були моряки – 1:0.

Ще однієї інтриги майбутній грі додає той факт, що у поточному чемпіонаті Чорноморець та Верес є прямими конкурентами за путівку до УПЛ. Тобто, на нас чекає битва щонайменше за медалі Першої ліги 2020-2021.

Історія протистояння Верес - Чорноморець:

19 матчів: +6, =3, -10

Різниця м’ячів: 21-30

Історія протистояння на полі Вереса:

9 матчів: +5, =1, -3

Різниця м’ячів: 16-12

Новини