Народний клуб ВЕРЕС

Верес – Минай: історія протистоянь

Верес та Минай дотепер зустрічалися в офіційних матчах лише чотири рази. Народний клуб став першим суперником закарпатців на рівні професіоналів.

18 липня 2018 року Верес у Млинові приймав Минай у статусі новачка Другої ліги ПФЛ у матчі першого попереднього раунду розіграшу Кубка України. Та гра завершилася внічию – 1:1. На гол Олексія Шпака рівняни відповіли точним ударом Олександра Дубіни. У серії пенальті Верес програв – 9:10. І далі у Кубку пройшов Минай.

У тому ж сезоні команди ще тричі зустрічалися у чемпіонату Другої ліги. Верес переміг у Млинові у грі першого кола – 2:1 Орловський, Яременко – Гегедош). У матчах другого та третього кола дві перемоги здобув Минай. Вдома ужгородці здолали Верес – 2:0 (Гегедош, Беца). А у Млинові у травні 2019 року Минай переміг – 2:1 (двічі Гегедош – Рафальський).

Цікаво, що із шести м’ячів, які Минай забивав у ворота народного клубу, чотири – на рахунку Роберта Гегедоша, який зараз виступає саме за Верес.

У лютому цього року Верес та Минай зіграли контрольний матч у Туреччині. Закарпатський клуб тоді здобув розгромну перемогу – 4:0.

Історія протистоянь Верес - Минай:

4 матчі: +1, =1, -2

Різниця м’ячів: 4-6

Історія протистоянь на полі Вереса:

3 матчі: +1, =1, -1

Різниця м’ячів: 4-4

Новини