Рівненський Верес, пів години граючи у чисельній більшості, поступається Кривбасу на своєму полі.

Верес - Кривбас - 1:2 (0:0)

чемпіонат України з футболу, VBet ліга, 19 тур

01 квітня 2023 року, Рівне, стадіон Авангард, 14:00

Арбітр: Дмитро Бондаренко (Одеса). Асистенти: Олександр Жуков (Харків) та Володимир Висоцький (Запоріжжя). Четвертий арбітр: Юрій Іванов (Макіївка). Спостерігач арбітражу: Віктор Дердо (Чорноморськ). Делегат УАФ: Едуард Карапетян (Тернопіль).

Бригада VAR. Арбітр: Микола Балакін (Київська область). Асистенти: Олександр Беркут (Суми) і Віктор Швецов (Одеса).

Верес: Когут - Г.Пасіч, Курко, Вовченко, Гагун, Кучеров, Кльоц, Дахновський (Блізніченко, 66), С.Шарай (М.Шестаков, 76), В.Шарай, Гайдучик. Запасні: Ющишин, Коркодим, Хондак, Квасний, Шух, Савчук, Протасевич, Вадовський, Поворознюк.

Головний тренер: Юрій Вірт.

Кривбас: Кліщук - Якімець, Бескоровайний, Дібанго, Рябов, Банада, Приходько (Луньов, 76), Хомченовський, Микитишин (Понєдєльнік, 70), Задерака (Стецьков, 90+1), Устименко. Запасні: Хома, Опанасенко, Семотюк, Кораблін, Карпусь.

Головний тренер: Юрій Вернидуб.

Голи: Блізніченко (81, з пенальті) - Приходько (50), Понєдєльнік (83).

Попередження: Дахновський (40), Г.Пасіч (54), В.Шарай (62), С.Шарай (75) - Задерака (25), Устименко (58).
Вилучення: Устименко (59, друге попередження).

До матчу з Кривбасом рівненський Верес підійшов із семиматчевою безвиграшною серією. Перед грою Юрій Вірт у коментарі інформаційній службі сказав, що команда добре підготувалася до гри, а вирішальним фактором стане реалізація.

Саме якісної реалізації червоно-чорним знову дуже бракувало. До перерви Верес мав тотальну ігрову і територіальну перевагу над суперником, але забити не зумів.

Перший у матчі гол вже на п'ятій хвилині міг оформити Микола Гайдучик. Але він не дістав до м'яча після передачі з лівого краю від Владислава Шарая. Потім Станіслав Шарай з чотирьох метрів пробив просто у воротаря Кривбасу.

Потім Віталій Дахновський кивком голови намагався підправити м‘яча в дальній кут воріт після подачі Дмитра Кльоца зі штрафного - трошки невлучно! Ще три хвилини - і знову Станіслав Шарай, обігравшись з Дмитром Кльоцом, хитро бив у ближній кут! Андрій Кліщук знову зіграв надійно! Згодом Дмитру Кльоцу не вистачило кількох десятків сантиметрів після потужного удару зі штрафного.

Нарешті, перед самою перервою Владислав Шарай ідеальним пасом вивів Віталія Дахновського на ударну позицію, практично тет-а-тет із воротарем! Але той став перекладати м‘яч з лівої ноги під праву і просто впав.

Гості мали лише дві нагоди. Ще на старті поєдинку Дмитро Хомченовський після прекрасної передачі Дениса Устименка справа з кількох метрів пробив вище воріт. А наприкінці тайму Артур Микитишин класно приклався по м‘ячу здалеку - над хрестовиною!

А після відпочинку гості швидко забили. Максим Задерака увірвався у наш штрафний майданчик з лівого флангу і віддав м'яча у центр. Там Климу Приходьку дали безперешкодно розстріляти Богдана Когута метрів з шести просто по центру воріт - 0:1.

Свято Кривбасу міг зіпсувати Денис Устименко. Упродовж двох хвилин він примудрився отримати два попередження і залишив свою команду у чисельній меншості. Що робити з такою перевагою рівняни тривалий час придумати не могли.

Аж поки Максим Задерака не перервав рукою передачу Владислава Шарая. Дмитро Бондаренко спершу гру рукою у штрафному майданчику не помітив. Але згодом, завдяки перегляду відеоповтору і системі VAR, все ж призначив пенальті. Цього разу рівняни одинадцятиметровий реалізували - Андрій Блізніченко забив свій перший гол у футболці Вереса! 1:1!

Але замість вирвати вольову перемогу - рівняни вже за дві хвилини пропустили знову. Роман Гагун забув у власному штрафному майданчику Андрія Понєдєльніка і той ударом головою замкнув навісну передачу Максима Луньова з лівого краю атаки - 1:2.

Справедливості заради, варто відзначити, що ще у зародку цієї атаки Дмитро Хомченовський штовхнув у спину Миколу Гайдучика і саме так футболісти Кривбасу заволоділи м'ячем. Але цього разу арбітр VAR Микола Балакін головному арбітру Дмитру Бондаренку підказки не зробив.

У підсумку безпереможна серія Вереса продовжилася до восьми поєдинків поспіль. За тиждень рівняни в гостях зіграють з Рухом. У Львові суперники вирішуватимуть, хто з них зможе відштовхнутися від дна турнірної таблиці...