Народний клуб ВЕРЕС

Верес поступився Чорноморцю у серії пенальті

Рівненський Верес поступився Чорноморцю у серії післяматчевих пенальті і завершив Winter Cup четвертим.

Верес - Чорноморець - 2:2 (1:0)

по пенальті - 2:4

Winter Cup, третій тур

12 лютого 2022 року, Белек, Туреччина

Верес: Когут - Солдат, Мірошник, Гончаренко, Маргарян, Крейда (Петько, 63), Кучеров (Полюлях, 63), Г.Пасіч (Гечев, 63), Дахновський, Панасенко (М.Шестаков, 63), Сергійчук (Гайдучик, 46).

Головний тренер: Юрій Вірт.

Чорноморець: Паст (Варакута, 90+1) - Морозюк (Штогрин, 83), Вандерсон, Мартиновіч, Цитаішвілі (Путря, 83), Брагару, Кравченко, Кузик, Пожег Ванцаш, Цонєв, Петков (Бобко, 46).

Головний тренер: Роман Григорчук.

Голи: Мірошник (45), М.Шестаков (90) - Морозюк (54), Цонєв (75, з пенальті).

Попередження: Панасенко (53) - Морозюк (38).

Серія пенальті: Дахновський, Петько, Гончаренко (воротар), М.Шестаков (стійка) - Путря, Цонєв, Пожег Ванцаш, Кравченко.

На звітний поєдинок у туруцькому Белеку обидві команди виходили вже не претендуючи на перемогу у турнірі Winter Cup. І Верес, і Чорноморець, поступившись у попередніх двох зустрічах Поліссю і Металісту, сьогодні змагалися за власний престиж і почесне третє місце.

Рівняни першими створили небезпеку біля воріт суперників. Сергій Панасенко потужно пробив метрів з двадцяти і голкіпер Чорноморця лише у стрибку витяг м‘яча з ближньої дев‘ятки!

Одесити відповіли таким же потужним, але ще більш неточним ударом від Сергія Кравченка.

Рівняни почали домінувати на полі наприкінці загалом небагатого на події першого тайму. 

Жирайр Маргарян міг забивати, коли першим опинився на підборі після затяжної атаки рівнян лівим флангом.

А потім забив Роман Мірошник. Наш центральний захисник у вже фірмовому стилі підключився до розіграшу стандарту, перестрибнув Цонєва і прицільно пробив головою після подачі з кута поля - 1:0!

Другий тайм розпочався з агресивних атак Чорноморця. Валерій Кучеров подарував м‘яча Івану Бобку перед власними воротами, але той не зумів переграти Богдана Когута у ближньому бою - кутовий. 

Саме цей стандарт приніс одеситам успіх. Рівняни відбилися після навісу з кута поля, але м'яч відскочив до Миколи Морозюка. А той класним ударом з-за меж штрафного майданчика пробив точно в ціль. Від поперечки м’яч влетів у сітку воріт - 1:1.

Ще за двадцять хвилин Чорноморець вийшов вперед. Словенець Пожег Ванцаш перечепився об ногу Микити Полюляха. Епізод суперечливий, але турецького арбітра підкупила театральна гра футболіста Чорноморця. Борислав Цонєв чітко реалізував пенальті - 1:2.

Далі Верес почав більше відкриватися і одесити мали кілька хороших нагод, аби збільшити перевагу. Цонєв не реалізував вихід віч на віч із Богданом Когутом. А Бобко пробив у поперечину.

Натомість, забив Верес! Наш нападник додав м’яча у сітку воріт після навісу Михаіла Гечева зліва і удару Романа Гончаренка - 2:2!

На жаль, у серії пенальті більш впевнено били футболісти Чорноморця. Свої удари не реалізували Роман Гончаренко (воротар) і Михайло Шестаков (стійка).

Рівняни поступаються Чорноморцю у серії пенальті і фінішують на Winter Cup четвертими.

Новини