Народний клуб ВЕРЕС

Верес поступився Десні у завершальному спарингу на зборах

Суперником рівненського Вереса у заключному спаринг-матчі тренувального збору стала чернігівська Десна. Червоно-чорні зазнали поразки, пропустивши по голу у кожному з таймів.

Десна - Верес - 2:0 (1:0)

контрольний матч

18 липня 2021 року, Буча

Верес: Когут - Солдат, Мірошник, Гончаренко, Нємчанінов, Є.Пасіч (Гечев, 65), Кучеров (Петько, 77), Полюлях (Кльоц, 67), Г.Пасіч (Дахновський, 65), Сергійчук (М.Шестаков, 71), Гегедош (Гайдучик, 77).

Головний тренер: Юрій Вірт.

Матч проти Десни став для рівнян генеральною репетицією старту в Українській Прем'єр-лізі, а також заключним, сьмомим спаринг-поєдинком цього міжсезоння. Раніше Верес зіграв унічию з Волинню - 0:0, програв Львову - 1:2, Агробізнесу - 0:1, Руху - 0:1 та переміг Карпати - 2:1 і ЛНЗ - 2:1.

Сьогодні рівняни пропустили швидкий гол. Десна відкрила рахунок після швидкої контратаки правим флангом і прострілу в центр штрафного майданчика, де наші опорники не встежили за опонентом.

Команди обмінялися ударами в середині тайму. Гравець Десни не реалізував шанс після виходу на рандеву з Богданом Когутом - наш голкіпер врятував.

У відповідь Євген Пасіч після класної комбінації із переводом з лівого на правий фланг залишився фактично сам перед воротами Десни, але його удару бракувало точності - над поперечкою.

А одразу по перерві Десна забила вдруге. Цього разу голу передувало непорозуміння у простій ситуації Богдана Когута і Романа Гончаренка - 0:2.

Далі Десна грала за рахунком. У Вереса свої шанси не реалізували Гегедош, Гечев і Солдат. У підсумку - 0:2.

Верес повертається до Рівного, де проведе тижневий цикл підготовки до матчу стартового туру VBet ліги проти Колоса. Гра відбудеться 24 липня на стадіоні Авангард у Луцьку.