Народний клуб ВЕРЕС

Верес продовжує роботу на трансферному ринку

Рівненський Верес продовжує працювати на трансферному ринку і шукати кадрове посилення. Нагадаємо, взимку рівнян залишити Михайло Сергійчук, Роман Мірошник, Сергій Шестаков і Євген Пасіч. Рівняни підписали трьох новачків: Андрія Блізніченка, Даниїла Хандака і Дениса Балана.

Сьогодні на засіданні наглядової ради затвердили стратегію трансферної політики клубу на 2023 рік. Пріорітети: центральний та фланговий захисники, опорник та форвард. Особливу увагу тренерський штаб зверне і на учасників «народного відбору», який невдовзі стартує на тренувальній базі у Рівному.

- Підписали контракти з трьома новачками. Це Балан, Хондак і Блізніченко. Звісно, потрібно ще підсилення. Хоча б три-чотири виконавці. Можливо, допоможе наш «народний відбір». Уважно переглянемо усіх учасників. Нам точно потрібні захисники, опорник і нападник. 

Це, напевно, найважчий рік щодо трансферної політики. Важко знайти гравців, які справді можуть підсилити команду. Але ми працюємо, поповнення точно буде. Зараз декілька гравців з-за кордону думають над нашими пропозиціями. Поділюся інсайдом. Є шанс, що в команду повернеться футболіст, який раніше вже грав за Верес. - розповів головний тренер Юрій Вірт.

Нагадаємо, вже наступного тижня головна команда народного клубу вийде з відпустки та розпочне тренувальний збір у Рівному.​​​​​​​

Новини