Народний клуб ВЕРЕС

Верес проведе два тренувальних збори у Туреччині

Після завершення першої частини сезону червоно-чорні вирушили у заслужену відпустку. Знову разом футболісти та тренерський штаб зберуться у Рівному у середині січня. Команда проведе декілька втягуючих тренувань. Потому рівняни вирушать до Туреччини, де проведуть два чотирнадцятиденних тренувальних збори. Там наша делегація розташується у тому ж готелі, що і минулоріч. Про це інформаційній службі народного клубу розповів головний тренер Юрій Вірт.

- Там створені усі умови для організації комфортного тренувального процесу. До того ж, у цьому готелі нещодавно відкрили новий фітнес-зал. Проведемо там два збори по 14 днів. Головне - аби погода нам сприяла. Бо в цю пору року там часто дощить.

Проведемо у Туреччині декілька спарингів. Вже є попередні домовленості із двома суперниками. Це клуби вищих дивізіонів чемпіонатів Чехії та Боснії і Герцеговини.

Також до відльоту плануємо вирішити питання з контрактами. Команді потрібна свіжа кров. Потрібне підсилення у кожну ланку. Якщо підпишемо 3-4 новачків - це буде дуже добре. Більше уваги зараз звертаємо на молодих футболістів. Але спілкуємося і з досвідченими виконавцями. Ведемо перемовини. Усе залежатиме від фінансових вимог гравців і їхнього бажання грати за Верес.

Новини