Народний клуб ВЕРЕС

Верес та Волинь не виявили переможця

Стартовий контрольний матч першого тренувального збору рівненський Верес завершив унічию. Під палючим сонцем на стадіоні Підшипник у Луцьку рівняни розійшлися миром із Волинню.

Волинь - Верес - 0:0

товариський матч

29 червня 2021 року, Луцьк, стадіон Підшипник

Верес (1 тайм): Кичак - Савошко, Гук, Мірошник, Нємчанінов, Є.Пасіч, Кучеров, Полюлях, Дахновський, Гайдучик, М.Шестаков.

Верес (2 тайм): Ющишин - Солдат, Махнєв, Гончаренко, Данилюк, Тимофієнко, Панасенко (Кльоц, 70), Петько, Г.Пасіч, Гегедош, Сергійчук.

Головний тренер: Юрій Вірт.

Попередження: Махнєв (84), Кльоц (86).

Першим суперником у контрольних матчах рівненського Вереса у процесі підготовки до старту в УПЛ стала луцька Волинь. У цій грі Юрій Вірт дав ігровий час двадцяти трьом футболістам. У тому числі на полі з'явилися троє новачків: Артем Кичак, Євген Пасіч і Дмитро Кльоц.

У загалом рівному протистоянні найреальнішу нагоду Верес не реалізував у середині другого тайму. Сергій Петько ударом головою замикав передачу Роберта Гегедоша від кутового прапорця - Волинь врятувала поперечина воріт.

Наступний спаринг Верес проведе 2-го липня. У цей день у Львові рівняни поміряються силами з однойменним клубом із міста Лева.

Новини