Народний клуб ВЕРЕС

Верес U19 розгромив юнацьку команду Полісся

Підопічні Олега Шандрука продовжують підготовку до весняної частини сезону. Сьогодні команда Верес U19 на синтетичному полі клубної бази у спаринг-матчі впевнено обіграла однолітків із житомирського Полісся. Усі свої м‘ячі рівняни забили ще до перерви.

Верес U19 - Полісся U19 - 4:1

контрольний матч

03 лютого 2023 року, тренувальна база НК Верес

Верес U19 (1 тайм): Кулик - Протасевич, Даценко, Савчук, Ромасюк, Шух, Баран, Вороб‘як, Ковалюк, Годя, Волченко.

Верес U19 (2 тайм): Бібіков - Поліщук, Устимець, Савчук, Фундук, Вільховий, Петров, Вадовський, Пилипчук, Бамболя, Зайко.

Старший тренер: Олег Шандрук.

Голи: Ковалюк, Годя (дубль), Вороб‘як.

Нагадаємо, раніше молоді рівняни поступилися основній команді Вереса - 0:6 та переграли аматорську Славію - 4:1.

Наступний спаринг-матч тренерський штаб команди Верес U19 планує зіграти 9-го лютого. Ім‘я суперника - поки невідоме.