Народний клуб ВЕРЕС

Верес впевнено обігрує молодіжну команду Минаю

Рівненський Верес перемогою завершив тренувальний збір на Закарпатті. Сьогодні у контрольному матчі рівняни обіграли молодіжну команду Минаю.

Минай U19 - Верес - 0:3 (0:1)

контрольний матч

4 вересня 2021 року, с.Минай, стадіон Минай Арена

Верес: Бабійчук (Когут, 46) - Олексієвець (Солдат, 67), Гук (Петько, 67), Гончаренко (Махнєв, 46), Нємчанінов (Барабаш, 67), Кучеров (Полюлях, 76), Кльоц (Мірошник, 78), Є. Пасіч (Тимофієнко, 67), Г.Пасіч (Сергійчук, 76), Панасенко, Смітюх (Дахновський, 46).

Головний тренер: Юрій Вірт.

Голи: Г.Пасіч (31), Полюлях (76), Тимофієнко (83).

Суперником рівнян у другому спаринг-матчі тренувального міні-збору на Закарпатті стала молодіжка Минаю. Відкрити рахунок у цій грі вже на восьмій хвилині міг Сергій Панасенко. М'яч після його удару метрів з двадцяти влучив у поперечину воріт господарів Минай-Арени.

Верес повністю контролював хід гри. Але до перерви забив лише раз. Гол організували брати Пасічі. Євген виконав м'який навіс справа від лицевої лінії, а Геннадій в дотик замкнув передачу на дальній стійці ударом в ближній кут - 0:1.

Наприкінці першої та на старті другої половини матчу дві хороші нагоди вписати своє ім'я у протокол мав Валерій Кучеров. Обидва рази після його дальніх ударів м'яч летів лише трохи вище поперечини.

Вдруге Верес забив наприкінці гри. Микита Полюлях, який щойно вийшов на заміну, вгадав з позицією і першим своїм дотиком у грі добив м'яча у порожні ворота.

А потім було і третє взяття воріт господарів. Віталій Тимофієнко наважився на дальній удар і влучив у ближній нижній кут. Голкіпер господарів, якому, до того ж, заважав Дмитро Махнєв, виявився до такого неготовим - 0:3

Верес вирушає до Рівного. Наступного понеділка, 13-го вересня, команда Юрія Вірта у Луцьку прийме Львів.