Народний клуб ВЕРЕС

Верес забив двічі, але програв

Рівненський Верес не зміг втримати перевагу у два м'ячі у матчі з тбіліським Динамо і програв - 2:3.

Динамо - Верес - 3:2 (3:2)

товариський матч

11 лютого 2021 року, Белек

Верес: Когут (Бабійчук, 65) - Солдат (Савошко, 70), Махнєв (Мірошник, 46), Гончаренко, Нємчанінов (Данилюк, 70), Дахновський (Тимофієнко, 46), Петько (Панасенко, 46), Полюлях, Пасіч (Густаво, 65), Шестаков (Гегедош, 46), Сергійчук (Гайдучик, 65).

Головний тренер: Юрій ВІРТ.

Голи: Петько (6), Сергійчук (17, з пенальті)

Попередження: Петько (18).

У п'ятому спаринг-матчі турецького збору рівненський Верес протистояв найтитулованішому клубу Грузії - тбіліському Динамо. Проти іменитого суперника команда Юрія Вірта вийшла у максимально бойовому настрої. І цей емоційний заряд вже на старті поєдинку приніс рівнянам подвійний успіх.

На шостій хвилині гри Сергій Петько підключився до розіграшу кутового, виграв боротьбу на другому поверсі і пробив без шансів для воротаря - 0:1. Ще десять хвилин і Віталій Дахновський заробив пенальті. На нашому півзахиснику сфолив голкіпер Динамо, а Михайло Сергійчук чітко реалізував вирок арбітра - 0:2.

Щоправда, практично одразу команда з Грузії один гол відквитала. Богдан Когут зачепив м'яча у стрибку, але ліквідувати загрозу не зумів.

На екваторі тайму Верес міг забивати втретє. Пасіч обіграв двох суперників, віддав направо на Сергійчука, який прострілив вздовж лінії карного майданчика під удар Полюляху, але той пробив над воротами! Натомість рівняни знову пропустили. Оборонці нашої команди не підстрахували Богдана Когута. Голкіпер програв повітряну дуель за м'яч нападнику Динамо.

А наприкінці тайму Динамо забило втретє. Цього разу успіх номінальним господарям приніс дальній удар - 3:2.

Після перерви Юрій Вірт виконав ряд замін. Верес ще більше додав у швидкості. Рівняни мали хороші моменти. Сергій Панасенко пробив у стійку. А удар Роберта Гегедоша зі штрафного парирував голкіпер Динамо.

У підсумку Верес зазнає третьої поразки у Туреччині - 2:3.