Народний клуб ВЕРЕС

Верес завершив перший збір

Пятничним поєдинком проти Львова (1:2) рівненський Верес завершив перший навчально-тренувальний збір. Упродовж десяти днів команда тренувалася у Рівному, займаючись загальнофізичною підготовкою. Також рівняни зіграли два спаринги: проти Волині у Луцьку - 0:0 та проти Львова у Львові - 1:2.

- Головне те, що ми не поступалися львівянам у фізичному плані. Хоча ми фактично лише 8 днів готувалися, а суперник - значно довше. У футболістів є бажання, є емоції. Так, є і помилки. Особливо у захисті. Ми стволрюємо моменти, але не вистачає останньої передачі. Ще є час для роботи над помилками, - резюмував гру у Львові головний тренер Вереса Юрій Вірт.

- На зборах завжди важко. Легких зборів не буває. Добре, що трохи спала спека. В команді є декілька новачків з досвідом гри на рівні УПЛ. Вони швидше думають, тому зараз звикаємо один до одного, намагаємося зігратися, - розповів нападник команди Роберт Гегедош.

Вже в понеділок, 5 липня, Верес вирушить до Львова, де команда проведе другий тренувальний збір. Першим спаринг-партнером рівнян стане Агробізнес. Матч відбудеться 7 липня у Львові.

Новини