Народний клуб ВЕРЕС

Верес здобуває першу перемогу у Туреччині

Забивши чогтири "сухих" м'ячі у ворота Спартака із Сербії, рівненський Верес здобуває першу перемогу на зимових зборах у Туреччині.

Верес - Спартак - 4:0 (3:0)

контрольний матч

2 лютого 2022 року, Белек, Туреччина

Верес: Кичак (Ющишин, 74) - Савошко (Солдат, 70), Гук (Гончаренко, 70), Махнєв (Мірошник, 70), Данилюк (Маргарян, 70), Крейда (Кучеров, 70), Полюлях (Петько (70), Кобак (на перегляді, Г.Пасіч, 70), Гечев (Є.Пасіч, 70), Панасенко (М.Шестаков, 46), Сергійчук (Брук, 46, на перегляді).

Головний тренер: Юрій Вірт.

Голи: Гечев (3), Сергійчук (24), Крейда (31), М.Шестаков (62).

Рівняни дуже швидко вийшли вперед у рахунку. Вже на третій хвилині гри. Це Сергій Панасенко виконав кутовий, а Михаіл Гечев, опинившись першим на підборі, ударом з району одинадцятиметрової позначки знайшов шпарину в редутах спартаківців - 1:0!

Верес не зупинився на досягнутому. Команда високо пресингувала суперників, одразу вступаючи у відбір після втрати м'яча. Така спортивна агресія невдовзі знову дала результат. 

Ігор Гук передачею від центральної лінії відправив у прорив правим флангом Олександра Савошка, той дійшов до лицевої і віддав під удар Едварду Кобаку! Постріл у потенційного новачка нашої команди вийшов не зовсім акцентованим, але м‘яч рикошетом зачепив Михайла Сергійчука і влетів у сітку - 2:0!

Але і це не все. За сім хвилин Владислав Крейда ударом головою замкнув подачу Сергія Панасенка з кута поля - 3:0! Другий у матчі асист від Сергія Панасенка! Перший гол для Владислава Крейди у футболці Вереса! Як, до речі, і у Михаіла Гечева!

Спартак до перерви виглядав абсолютно розгублено і Артем Кичак відверто нудьгував перед власними воротами.

Лише у другому таймі серби помітно додали. М'яч після ударів футболістів Спартака двічі пролітав в кількох сантиметрів від каркасу наших воріт.

Натомість, забив Верес. Михаіл Гечев до свого голу додав ще й асист. Його передачу з лівого краю атаки в дотик замкнув Михайло Шестаков - 4:0.

У заключні 20 хвилин гри Юрій Вірт зробив 9 замін, вочевидь окресливши стартовий склад завтрішнього поєдинку Winter Cup проти житомирського Полісся.

Також у цей період гри важливо виділити два сейви Вадима Ющишина. Він, як і Артем Кичак - відіграв на нуль.

Верес святкує першу перемогу на зимових зборах у Туреччині!

Новини