Народний клуб ВЕРЕС

Верес зіграє з Чорноморцем у Львові

Матч 19-го туру Першої ліги чемпіонату України з футболу між рівненським Вересом та одеським Чорноморцем - відбудеться у Львові. Причина - непридатний для гри стан газону стадіону Колос у Млинові.

Матч Верес - Чорноморець зіграють 31 березня на львівському стадіоні СКІФ. Гра розпочнеться о 14:00. Через дію суворих карантинних обмежень - поєдинок пройде за порожніх трибун. Переглянути матч у прямому ефірі вболівальники традиційно зможуть на Veres TV.

​​​​​​​- Газон стадіону Колос у Млинові наразі не готовий для того, щоб проводити там матчі, в першу чергу через погодні умови. На Рівненщині майже щодня падав сніг, а вночі температура опускалася нижче нуля, і волога замерзала. Через це зараз м'яч не відскакує від газону, а через вологість на полі залишаються сліди. Так не має бути, - пояснив спортивний директор Вереса Орест Баль.

На такому газоні футболу не було би. Більше того, є загроза взагалі знищити поле і після цього витрачати купу коштів на його відновлення. Також існує ризик, що головний арбітр матчу, побачивши такий газон, взагалі не дозволить проведення футбольного матчу на ньому. Через сукупність причин ми вирішили перенести гру до Львова, адже у Рівненській області просто немає де грати єдиній професіональній команді, - резюмував спортивний директор рівнян.


Нагадаємо, попередній домашній матч чемпіонату рівненський Верес також зіграв на львівському СКІФі через незадовільний стан футбольного поля у Млинові. 20 березня рівняни обіграли житомирське Полісся - 2:0.

Новини