Народний клуб ВЕРЕС

Вихованці ДЮСШ Верес вирушили до Болгарії

З Рівного до Болгарії вирушили 35 вихованців ДЮСШ з футболу Верес. Їх проїзд та перебування за кордоном спільно забезпечують туроператор Тур-Груп разом з Рівненською обласною асоціацією футболу та народним клубом Верес. Попередньо програма гуманітарного захисту діятиме до кінця травня 2022 року.

- М'ячі ми беремо. Сподіваюся, матимемо можливість там тренуватися. Сьогодні веземо до Болгарії 15 вихованців нашої школи 2009 року народження, які займаються під моїм керівництвом. Також їдуть діти інших вікових груп. Це ще двадцять вихованців ДЮСШ 2011 та 2012 року народження. За кордоном діти зможуть трохи абстрагуватися від регулярних сирен про повітряну тривогу і спокійно тренуватися. Ми дуже хочемо якнайшвидше повернутися додому. - сказав тренер ДЮСШ з футболу Верес Олександр Гіль.

- Це прекрасна ініціатива Рівненської обласної асоціації футболу, до якої долучилися і ми. Щоб діти могли займатися футболом подалі від війни. Також з дітьми вирушили двоє тренерів ДЮСШ Верес. - сказав генеральний директор народного клубу Верес Антон Назарук.


Новини