Народний клуб ВЕРЕС

Віктор СКРИПНИК: «Повинні зробити висновки і більше працювати над реалізацією»

Головний тренер луганської Зорі Віктор Скрипник поділився враженнями від гри своєї команди у Рівному.

- Ми засмучені. Могли закривати гру ще у першому таймі. Розуміли, що тут буде дуже непросто. ТРибуни завжди женуть Верес вперед, команда грає з настроєм. На жаль, ми не забили.

Було таке враження, що кожен футболіст думав, що точно заб'ємо в наступній атаці. Але трапляється і таке, як сьогодні.

Після вилучення суперник менше став йти вперед. Але біля своїх воріт вони навпаки - згуртувалися ще більше. Проти такої оборони дуже важко грати - лише подачі у боротьбу.

Повинні зробити висновки і більше працювати над реалізацією. Дуже хороший перший тайм, але, на жаль, ми не забили цього разу.

Яка гра була важчою: з Динамо, чи з Вересом? Ну, атмосфера тут значно яскравіша, як на мене. А по грі - Динамо, є Динамо. Тією нічиєю ми були задоволені, а сьогодні - всі засмучені.

Новини