Народний клуб ВЕРЕС

Віталій ДАХНОВСЬКИЙ: "Благодійні турніри дуже потрібні. Проводив би їх щотижня"

Футболіст рівненського Вереса Віталій Дахновський поділився враженнями від участі у благодійних турнірах задля підтримки Збройних сил України та розповів, чи отримує зараз задоволення від гри у футбол.

- Віталію, як ставишся до благодійних турнірів під час війни? Чи є в них дійсно потреба?

- Це дуже круто, що такі турніри відбуваються. У такий спосіб нам вже вдалося зібрати чимало коштів для потреб українських військовослужбовців. Таким чином ми допомагаємо нашим захисникам придбати потрібний військовий інвентар. Тому такі благодійні турніри дуже потрібні. Я проводив би їх щотижня. Це дуже круто. Наприклад, за кошти, які вдалося зібрати під першого "Кубка ЗСУ" - ми вже придбали оптичний приціл для мого брата, який зараз захищає Україну на фронті.

- Чи вдається отримувати зараз задоволення від гри у футбол? Вдається відволіктися від того, що відбувається в країні? 

- Намагаюся. Дуже хороший був турнір у Ковелі минулих вихідних. Туди з'їхалися багато серйозних команд, класних футболістів - зірок українського футболу. Прийшло багато вболівальників. Тому, всі отримали багато позитивних емоцій. Особливо, цікаво було зіграти у фінальному поєдинку. Навіть діти підтримували нас вигуками - "Верес! Верес!" І це заряджало.

Загалом від усвідомлення війни важко відволіктися. Але саме завдяки таким турнірам вдається хоч на декілька годин сконцентруватися на позитиві. Потім, звісно, турнір завершується і ти знов занурюєшся у читання новин і хвилюєшся за рідних та усіх українців.

- Верес виграв "Кубок вільних людей" у Ковелі. Твої враження від фінального матчу - ви ж грали проти збірної зірок українського футболу?

- Фінальний матч був справді дуже емоційним. Обидві команди дуже хотіли перемогти. Ми у цій грі обіграли збірну зірок українського футболу. Це були шалені емоції.

Новини